Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Akanai

Fabryka zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowa na forum, więc z góry przepraszam, jeżeli ten temat nie jest w odpowiednim dziale.

Po prostu poszukuję odpowiedzi na pytanie o działanie fabryk zegarowych w początkach XX w.

Może znajdzie się ktoś, kto będzie umiał choć w krócie objaśnić mi, jak one działały (np. czy produkowano tam części, składano, jakie urządzenia były potrzebne) a także jakie pomieszczenia (do produkcji) mogły znajdować się w takiej fabryce.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy :-)

za szeroko traktujesz temat. Wybierz kraj, wybierz sobie kilka manufaktur zajrzyj na ich strony potem pogrzeb w googlach i jak bedzie mało to pytaj

Moze ktos Cie wesprze wiedza

 

 

Witam. Jestem nowa na forum, więc z góry przepraszam, jeżeli ten temat nie jest w odpowiednim dziale.

Po prostu poszukuję odpowiedzi na pytanie o działanie fabryk zegarowych w początkach XX w.

Może znajdzie się ktoś, kto będzie umiał choć w krócie objaśnić mi, jak one działały (np. czy produkowano tam części, składano, jakie urządzenia były potrzebne) a także jakie pomieszczenia (do produkcji) mogły znajdować się w takiej fabryce.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj informaci o Gustavie Beckerze, o małej Szwajcarii, Świebodzicach, Freiburgu - to miejsce które kwitło głównie dzięki wytwarzaniu zegarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mogę pytać zbyt ogólnie. Poszukam i i tak dziękuję za odpowiedzi.

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.