Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kozioljr

OMEGA CONSTELLATION PIE PAN - ORYGINAŁ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no właśnie, sobie nabyłem tą: http://cgi.ebay.com/...=item255808ec59 Omegę i mam teraz, jak to bywa po zakupie, natłok myśli czy aby na pewno oryginał. Jak chodziłem po różnych forach to już się tyle naczytałem o podróbach, że chciałem się upewnić u posiadacza fachowego oka :lol: czy aby się nie mylę co do jej autentycznośći- więc szukam posiadacza takowego oka na tym forum ;) . No dodam tylko, że na żywo wygląda sto razy lepiej niż na zdjęciach, jest piękna i tylko myśl o podróbie nie daje mi spać po nocach ;)

 

 

pozwolilem sobie zrobic zrzut z aukcji bo temat wartosciowy a aukcji za 3 miesiace nie bedzie

post-29317-0-90424600-1331335315.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk i koperta oryginalne. Z numeru wychodzi, ze zegarek z 1966 roku.

Tarcza namalowana na nowo - o czym zresztą sprzedawca pisał w aukcji.

Koronka oryginalna, albo dobrze dobrana.

Wskazówki wygladają na oryginalne, chociaz są zmordowane - masa wypadła, patyna.

Szkło nieoryginalne, ale o tym też jest w opisie.

Koperta była odświeżana, ale tak jakoś mało starannie. Trochę wypolerowana, ale zostały rysy.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, jak pisze Forumowicz: chronofil, Twoja Omega jest jak najbardziej oryginalna, po renowacji. ja zwracam najbardziej uwage na tarcze i uwazam, ze w Twoim zegarku jest ona do zaakceptowania - sa duzo gorsze. BTW nieodnawiana pie-pan z czarna tarcza to prawdziwy "bialy kruk" - nieomal niemozliwa do dostania i osiaga bardzo wysokie ceny. Szkoda tylko, ze szkielko niesygnowane.

 

Cana jaka Ty zaplaciles (doliczajac VAT i clo) nie jest niska, ale do zaakceptowania.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naliczyli mi "tylko" vat22% :lol: , no następnym razem pójdzie jako prezent, bo może poznam jakiegoś krewnego z dalekiego kraju ;) , ale generalnie cena nie była mi się wydaje zaporowa, a Constellation jednak piękna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Constellation jednak piękna ;)

 

Constellation z tarczą pie-pan mało komu się nie podoba :lol: Wiele osób uważa, ze to w ogóle najpiękniejsza omega.

Ja np od bardzo dawna choruję na taką omegę w złotej kopercie. Obejrzałem ich wiele, ale każda była trochę nie teges. A to tarcza odnawiana, albo zniszczona, a to koperta zmordowana, a to jakieś inne kombinacje... Cóż, ten egzemplarz dla mnie gdzieś tam jest, tylko muszę go odszukać ;)

Na razie zadowalam się taką stalowo-złotą, ale to jakby półśrodek, bo uszy nie takie, koronka nie ta... :(

Kolega Zbyszke słusznie pisze (jak zwykle zresztą), że pie-pan z czarna tarczą to rzadkość, choć mnie bardziej podoba się jasna. Co do odnowienia tej Twojej nie ma tragedii - trochę się odnawiaczowi napisy porozłaziły, ale tylko trochę


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.