Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miromat

To nie Pulsar (chyba), ale też ładny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiony na bazarku od handlarza za 20zł (później dowiedziałem się że kupił go od kogoś za 4zł) :lol: . Koperta i szkiełko odświeżone drobnoziarnistym papierem i spolerowane. Na kopercie i mechanizmie brak jakichkolwiek oznaczeń, przypuszczam że to jakiś wyrób azjatycki, Hongkong lub Tajwan.(chińczycy w latach 70-tych jeszcze robili tylko tenisówki i koszulki).

 

Mam tylko pytanie, może banalne. :) Czy toto się reguluje? Z dokładnością u niego trochę kiepsko, na parę dni podgania 2-3 minuty.

Czy na płytce są jakieś rezystorki, którymi można np. zmienić napięcie?

 

led1-001.jpg

 

led1-003.jpg


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie znam się na elektronikach ale zegarek ładny, ma coś w sobie.... Trochę jak wall.e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze acutromy mozna regulowac na wildelcu obracajac w kierunku do 6 lub do 12 obie koncowki aby szybciej albo wolniej smigal - poszukaj moze jest podobny patent.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.