Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mistrzunio88

Zenith 1900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Klubowiczów!

 

Robiłem ostatnio małe porządki w mieszkaniu i znalazłem pewien zegarek kieszonkowy: "ZENITH Grand Prix Paris 1900"! Mam kilka pytań odnośnie tego zegarka! Czy orientuje się ktoś może z ktorego roku jest i czy jest on coś wart?! Za ile mógłbym go ewentualnie sprzedac! Zegarek jest troszke podniszczony! Na jego obudowie znalazłem numery ale nie mam zielonego pojecia który numer to nr seryjny.

Z tyłu na pierwszej klapce jest numer: 3425123 i 5697. Na drugiej: 5697. A wśrodku na mechaniźmie: 2992403. Z przodu na tarczy jest napisane: MARTIN BJERKE OSLO. Zamieszczam tez kilka zdjęć tylko że nie są one najlepszej jakosci! Zdjęcia można sciagnać ze stronki poniżej! Za pomoc z góry bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam

 

 

Zenith.rar

 

http://img175.imageshack.us/gal.php?g=22972163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj zdjęcia.

A jeżeli to oryginalny Zenith, to na pewno jest "COŚ" wart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć to on może być do eszystkiego podobny...

Napisz więcej - sprawny, czy nie? Chodzi? Nakreca się, nastawia, dokładny? Jakie ma wymiary? Z czego wykonana koperta? O ile mogłem się czegoś dopatrzeć na fotkach, to stan wizualny kiepski. Tarcza ma uszkodzenia.

Zenith to porzadna firma i te zegarki zawsze mają jakąś tam wartosc, ale zeby cos konkretnego powiedzieć, trzeba zobaczyć dobre fotki i trochę opisu o stanie. W takim jak (słabo) widac, to raczej niewiele wart


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jest wykonany chyba ze srebra proba 0.800! Stan wizualny nie jest za dobry! Tak jak kolega pisal tarcza jest popekana i szkilko tez jest pekniete! W tej chwili zegarek nie dziala! a nie znam sie na tym i nie wiem jak sprawdic czy sie da nakrecic i czy bedzie dzialal! Średnica zegarka 5cm! Postaram sie jutro wrzucic lepsze zdjecia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do zenitha z numerem werku.Powinni podac date produkcji.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-85760300-1331339722.jpg

post-27934-0-55583300-1331339720.jpg

post-27934-0-68427100-1331339721.jpg


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam.Jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej e.g. date produkcji,wyslij maila do zenitha z zapytaniem i podaj w mailu numer mechanizmu.Adres e-mail znajdziesz na stronie zenitha.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam prośbe! Możesz mi podesłać linka do tego maila?! Bo szukam na stronie Zenitha i niegdzie nie moge znalesc adresu e-mail! pozzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.