Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciato

maciato'wo paskowo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uwierzycie ale jakiś czas temu zadzwonił do mnie Kermit i poprosił żebym zrobił mu pasek camo bo jak siedzi na drzewie to go wszystcy widzą po pasku (chyba ma jakiś fluorescencyjny - pomyślałem :hmmm:) ale jak przysłał swoje zdjęcie wszystko się wyjaśniło :lol:

 

post-22779-0-21466900-1331581879.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

trochę czekałem na odpowiednią farbę ale w końcu dotarła i powstało coś takiego :

 

post-22779-0-59206700-1331581880.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-22779-0-10896600-1331581882.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne są (poważnie) :lol: Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne są (poważnie) :lol: Gratulacje!

 

Dzięki


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG :) :) :) pokaż to coś z zegarkiem na przegubie!!!


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po "wyprzedażach" zostały mi same zegarki z uszami 20mm więc lipa z tym pokazaniem ale jak masz ochotę to daj adres na PW podeslę parę pasków na sesję zdjęciową :) .


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciato - czy Twoja wyobraźnia paskowa ma jakieś granice?! :) Czy są jakieś ograniczenia? :) To chyba pytania retoryczne...

 

Niesamowite rzeczy robisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki. Największym ograniczeniem są jednak umięjetności których mi brakuje ale cieszy, że się komuś podobaja.

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym zielonym mnie zabiłeś:)Kozak wyszedł.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 22mm , odpoczynek od tzw. ?bałwanków? jak to nazwał jeden z klubowiczów :)

 

post-22779-0-68116600-1331586328.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-22779-0-24702900-1331586330.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-22292-0-11120800-1331586336.jpg

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przed rozbiciem Danielsa wypiles zawartosc, chyba ze do zdjecia herbata byla.

Klamry fajne - paski jeszcze lepsze.

Dawaj wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przed rozbiciem Danielsa wypiles zawartosc, chyba ze do zdjecia herbata byla.

Klamry fajne - paski jeszcze lepsze.

Dawaj wiecej.

 

 

Rozbita jest butelka po Jim Beam'ie (który notabene bardziej mi smakuje niż Daniels ale nie gardzę :P ) Co do wlewania innego płynu niż oryginalny do butelek to po czasach liceum mi już przeszło (aparatura jest jeszcze schowana u kolezanki w garażu - to tak na wypadek :lol: )

Bardzo dziękuję za dobre słowa, motywują do działania.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze super :) mi sie podoba ten z czerwoną nicią, no i ten pierwszy rudzielec ;)


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie rzecz gustu ale te pomarańczowe robią na mnie piorunujące wrażenie. Nie widziałem tak świetnego koloru skóry. Co z nią zrobiłeś że ma taki kolor? Super pachy powstają w Twoich rękach. Sam zrobiłeś prostokątny wybijak?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie rzecz gustu ale te pomarańczowe robią na mnie piorunujące wrażenie. Nie widziałem tak świetnego koloru skóry. Co z nią zrobiłeś że ma taki kolor? Super pachy powstają w Twoich rękach. Sam zrobiłeś prostokątny wybijak?

 

Cieszy ,że paski sa akceptowalne ;) Są malowane a wybijaki to prawie każde idzie teraz kupić.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy ,że paski sa akceptowalne :) Są malowane a wybijaki to prawie każde idzie teraz kupić.

Ok... ale cierpliwosc i pewna reke ( Jim wypity, moze dlatego ;) ) trzeba miec. To geste szycie jest perfekcyjne.

Dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przeoczyć te "bliżniacze dwudziestki dwójki " super ! Byłbym chętny na ze dwie 22 w rozmiarze 75x120-125 i przy okazji ze dwie 24 75x120-125 jesli byłby takie same jak te z postu wcześniejszego z powiększonymi otworami żeby 3mm wchodziło od strony klamry oraz ciasne od storny koperty - czyli max2mm, wycięcie na jezyczek 4mm i podłużne otwory wyciete w pasku ...

 

Chociaż otwory mogą być i okragłe ale widzialem ze masz wycinak podłużny .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.