Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

soft

http://www.iwc.neostrada.pl/ - dyskusja o stronie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Daniel,

tymczasowo wybrałem serwer TPSA, bo dali trochę miejsca w ramach neostrady. Zastanawiam się jednak nad zmianą serwera.

 

Poza tym, zmieniłem trochę sposób przewijania tekstu i teraz tylko jedno naciśnięcie na strzałkę powoduje przewinięcie dużych fragmentów tekstu, a to co pojawia się na ekranie jest kontynuacją tego co już internauta przeczytał wcześniej. Mam nadzieję, że to ułatwi nieco temat.

 

Grzesiek,

sprawdzałem jakość czcionki w podanej przez Ciebie rozdzielczości na LCD firmy Dell i nic nie było rozmazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ech z tymi rozdzielczościami. Ja mam monitor 19'' Samsung SyncMaster 957 MB, ustawiłem rozdzielczość 1024 na 768 przy odświeżaniu 100 Hz. Problem z odczytem czcionki czy rozmazanym tekstem w ogóle u mnie nie istnieje. Zastanawiam się co ewentualnie mógłbym jeszcze zrobić :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że nie jestem w stanie skupić się na tak męczącym "optycznie" tekście :oops:

 

mam tak samo :)

 

Mariusz, myślę, że warto popracować nad redakcją tekstu. Niestety, żyjemy w czasach stylu reportersko - raportowego, a do tego najlepiej nadają się myślniki i podpunkty.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam wypunktować historię :?:, hmm, nie bardzo to pasuje do mojego stylu pisania. Niebawem na mojej stronie pojawią się wywady. Tam będzie to poukładane zupełnie inaczej. Historię wolałbym jednak zostawić bez zmian, czcionkę również.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wypunktować. Wystarczy co kilka linijek wcisnąć enter.

 

Albo chociaż zacząć od nowej linijki.

Całość mieni się w oczach- też tego nie przeczytałem. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, historię najlepiej czytać i zapamiętywać w oparciu o daty (uwierz humaniście).

 

Żeby pogodzić Twój styl i jednocześnie ułatwić percepcję tekstu - rozbij historię na okresy (np. dziesięciolecia, albo istotne Twoim zdaniem etapy rozwoju) i zachowując Twój styl "posiekaj" w ten sposób tekst.

 

NP.

"Lata 1940 - 1949

 

W roku 1940 firma wkroczyła w nowy etap swojej działalności .....itd.....

 

Lata 1950 - 1959

 

Lata pięćdziesiąte to dalszy okres rozwoju firmy i .........."

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No przecież rozdzieliłem. Jest krótki wstęp, później wątek o F.A.Jones, kolejny etap stanowi to co było dalej. Zastosowałem również akapity wszędzie tam, gdzie treść tego wymagała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Dokonałem kolejnych zmian na stronce. Wszystkich zainteresowanych tematem serdecznie zapraszam. Nie zrobiłem jeszcze opcji przemieszczania się pomiędzy podstronami za pomocą przycisków z przeglądarki, ale to wymagałoby poumieszczania poszczególnych animacji flash w różnych plikach html. Biorąc pod uwagę to, że animacje są dość rozbudowane, musiałbym prawie do każdej podstrony pisać oddzielny preloader :roll:. No nic, muszę to jeszcze przemyśleć :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.