Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

f4f1k

EMPORIO ARMANI AR0576

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem o to właśnie tego zegarka :D

Jest to mój pierwszy zegarek taki konkretniejszy no i nie bardzo się jeszcze orientuje ale na tyle dość, że zatrzymałem wskazówkę sekundową a mimo wszystko godzinę i minuty wskazuje dobrze ;) Czy wie może ktoś jak temu zaradzić aby sekundnik odliczał czas:D? z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój zegarek ma chronograf. Wydaje mi się że wskazówka sekundnika o której piszesz wskazuje sekundy od stopera. Główny sekundnik zegarka jest na małej tarczy na godz. 9tej, i ona zapewne pracuje cały czas. Natomiast ta większa wskazówka powinna być zatrzymana na godz. 12tej.

Pierwsze naciśnięcie górnego przycisku - start chronografu (wskazówka zaczyna odmierzać sekundy)

Drugie naciśnięcie górnego przycisku - zatrzymanie chronografu

Potem naciskasz dolny przycisk i wskazówka powinna się wyzerować (ustawić na 12tej godz.)

 

Na małej tarczy na godz. 3ciej chyba masz odbicie czasu w systemie dwudziestoczterogodzinnym.

 

To jest moja teoria:);):)


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się mój zegarek posiada chronograf a sekundnik niestety działa tylko i wyłącznie podczas funkcji stoper wraz z małą tarcza na godzinie 9:) a ta po prawej tak jak pisałeś odmierza czas w wymiarze 24 godzinnym :)

Dziękuje za pomoc i wyjaśnienie pewnych wątpliwości:P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się mój zegarek posiada chronograf a sekundnik niestety działa tylko i wyłącznie podczas funkcji stoper

 

Dlaczego niestety, to jest akurat normalne.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.