Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

armal

Zegarek 24 mm w uszach - w sumie od d... strony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję zegarka na lato - duży, masywny i tani - taki wół roboczy o wyglądzie divera.

 

 

Są sytuacje, gdzie żal mi założyć Omegę, a Stowa tym bardziej nie pasuje.

 

Co zaś do tytułu - szukam zegarka który będzie miał w uszach 24 mm - kupiłem właśnie ładnego brązowego hand-made'a, dokupiłem zaraz klamerkę i teraz przydałoby się coś na czym będzie się to ładnie prezentowało. W założeniu miał być do Vodolaza (niedawno sprzedałem i już żałuję), ale w oczekiwaniu może uda się zdobyć coś na przeczekanie?

 

Jakie znacie zegarki o takim rozstawie uszu i mniej więcej opisanym wyglądzie?


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem,sprzedałem tydzień temu vodolaza,i już sie za nim rozglądam.Niestety nic lepszego nie ma.Jak kupie znowu to zrobię taką rysę na deklu ,że będzie można szparagi sadzić i nie będzie mnie kusiło się go pozbyć.Niestety vodolaz wraca jak weksel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie pocieszył...

 

Naprawdę jest tak mało zegarków z takim rozstawem? Chwilowo nie mam kasy na Vodolaza... (budowa domu)


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom domem,ale odkąd kupiłem od ciebie vostoka to i Stowa sie pojawiła i Omega,dasz rade,podążam twoim tropem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja też właśnie kupiłem na forum vodołaza - i to tylko po to, żeby mieć coś do pasków hand-made. Jeśli chcesz zegarek na 24 mm i nie ma to być Panerai to wiesz sam, żę pozostaje tylko Vodołaz. Obserwuj forum - często trafiają się naprawdę niskie cenowo oferty to może kupisz taniej niż sprzedałeś :) Jeśli jednak nie chcesz wydać takiej kwoty to pozostają Ci chińskie klony panerai (Marina Militare i inne - ale osobiście odradzam).


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiegos fajnego parnisa pilota.Zaplacisz ze sto dolcow i masz super zrobiony zegarek.Szukaj na ebayu,bo na allegro chodza po wiecej - tak z 3-4 stowki.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz naprawde duza reke to jest zeno airplane diver lub blizniacze JVD w kwarcu (ostatnio sie sprzedawalo na forum za niezale 300zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko aka BFS

Może nie całkiem diver, ale swój charakter ma, jak również rozmiar i masę (46mm, lug 24mm).

Podejrzewam że Vodolaza miażdży jakością.

 

snkf11k1-thumb.jpg

więcej wersji

http://quartzimodo.com/7s26/seiko-snkf11k-bfs-automatic-review/

 

 

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.