Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wegota

CERTINA

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ok. Mechanizm 410, czyli taki jak powinien być.. Tarcza bardzo ładna.. Może zbyt.. Nie wiem jak z koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kilka tych egzemplarzy na allegro koronka nie sygnowana, ale całość wygląda zadziwiająco dobrze choć poprzednie egzemplarze które oglądałem były zazwyczaj w dużo gorszym stanie , nie wspominając o wskazówkach pokrytych nalotem, ten egzemplarz wygląda przyzwoicie moim skromnym zdaniem.


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całość wygląda zadziwiająco dobrze choć poprzednie egzemplarze które oglądałem były zazwyczaj w dużo gorszym stanie , nie wspominając o wskazówkach pokrytych nalotem, .

No właśnie ja zakupiłem taką na all... Całość do remontu/odnowy, a tarcza była jest naprawdę mocno spatynowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie za Wasze spostrzeżenia, chyba sobie ją odpuszczę trochę ta tarcza mnie martwi (za ładna jak to napisał boldy)szczególnie że sprzedający napisał iż "nigdy nieodnawialna".


Non omne, quod nitet, aurum est.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.