Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomaszewski

Heuer professional bez zakręcanej koronki

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem Heuera 1000 z poniższej aukcji Mój odnośnik Mam w związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych kolegów czy Heuer professional z lat 80 był produkowany bez zakręcanej koronki? Koronka jest sygnowana Heuer, mechanizm i dekiel są oryginalne, natomiast zaskoczyła mnie koronka. Jeżeli nie jest zakręcana to czy można mieć zaufanie do szczelności zegarka - statyczne 200 m. Wiem że współczesne Seiko czy Casio przy wysokiej wodoszczelności czasami nie mają zakręcanych koronek ale ten zegarek ma ok. 30 lat - czy w tamtych czasach w tych zegarkach rozwiązywano problem szczelności uszczelką na koronkę.

Mam jeszcze pytanie czy ma ktoś może wykaz numerów seryjnych dla zegarków Heuer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma Heuera [podobnego] w podobnym wieku i koronka jest też wciskana.

Więc może...?

 

Ale pływać w nim chyba nie będziesz?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływać nie będę - interesuje mnie to pod kątem oryginalności koperty i koronki - pogrzebałem po internecie i wygląda na to że jest oryginalna. Natomiast nie mogę znaleźć numerów seryjnych Heuera, żeby określić dokładnie wiek zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływać nie będę - interesuje mnie to pod kątem oryginalności koperty i koronki - pogrzebałem po internecie i wygląda na to że jest oryginalna. Natomiast nie mogę znaleźć numerów seryjnych Heuera, żeby określić dokładnie wiek zegarka.

 

 

daj jakąś fotkę i(lub) numer referencyjny z dekla to pogrzebię ,może gdzieś znajdę ten model i rok produkcji.

 

Mój Tag Professional 200M z lat 80tych miał koronkę zakręcaną,ale 200M Fortis(współczesny) już nie..więc może być różnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.