Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

d_box

Atlantic Square

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż Omega odpadła wygrzebałem takie cudo (mam nadzieje że mnie nie zlinczujecie ;)) może ktoś coś więcej na temat tego Atlatica powiedzieć zdjęcia nie najlepsze bo z alledrogo a i wygląd kwestia gustu ale ostatnio choruje na telewizorek.

 

1164897757_3.jpeg

 

1164897757_1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z opisu na deklu koperta jest stalowa co jest rzadkoscia w starszch Atlanticach-i to jest jego duzym plusem.Jezeli Ci odpowiada ksztalt koperty i podoba Ci sie to mozesz go kupic.Mialem taki zegarek tylko w chromowanej kopercie zakupiony okolo 1978 r nowy w sklepie Jubiler i bez zadnych ingerencji zegarmistrzow chodzil u mnie okolo 20 lat i mysle ze chodzi dalej.Pozostalo mi po nim oryginalne nieuzywane szkielko.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to FHF/ST 96-x - taki sam jak w owczesnych Worldmasterach.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie 200-250 zł to nie za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie 200-250 zł to nie za dużo

To zalezy od Ciebie...

Takie "kwadraciaki" nie sa modne obecnie. Zapoluj dluzej to kupisz taniej. Ale taniej o ile ----> 2-3 flaszki?

Sam zdecyduj jak bardza chcesz go miec. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się baaaardzo podoba. Można taki wyrwać na Allegro w licytacjach za 130-170 zł bo dla większości brzydal jest to okropny (i to tak, że polska magia marki Atlantic nawet nie wystarczy)

 

Sam na takiego poluję. Zastanawia mnie tylko problem: szkiełka są na ogół dość mocno porsyowane/pęknięte, a przez to że kształt nie jest normalny, to chyba będzie problem z wymianą?

 

btw. Jakby ktoś kiedyś miał takie cudo na sprzedaż to niech do mnie się zgłosi :)


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem taki zegarek tylko w chromowanej kopercie zakupiony okolo 1978 r nowy w sklepie Jubiler i bez zadnych ingerencji zegarmistrzow chodzil u mnie okolo 20 lat i mysle ze chodzi dalej.Pozostalo mi po nim oryginalne nieuzywane szkielko.

Nie chcesz może sprzedać szkiełka?

Mam takiego Atlantica właśnie (chromowana koperta, kupiony też w okolicach tego roku) z pękniętym szkiełkiem, noszę codziennie od kilku lat, wcześniej Teść od dnia zakupu B) fajny, choć ostro się późni B)

 

To jak? szkiełko na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.