Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

d_box

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj skończony pasek z Kakaowej skóry crazy hors 22mm Poniżej zdjęcie dostępnych skór na ta chwilę od lewej: 1 skóra bydlęca licowa kolor koniak 2 skóra crazy hors kolor kakaowy 3 skóra włoska bydlęca licowa kolor żółty ręcznie farbowana i przecierana 4 skóra włoska bydlęca licowa kolor awokado 5 skóra crazy hors kolor navy blue dojdzie jeszcze czarna crazy hors ale gdzieś pod koniec tygodnia.
 2. Najnowsze Paseczki dla @szalek 22mm zwężane do 20mm w kolorze Czekoladowym skóra crazy hors, podszewka z tej samej skóry. i zaległości poniżej. - Awokado 14mm dla Mamy kolegi z pacy włoska skóra - Żółty z żółtym szyciem 16mm dla Żony Włoska skóra ręcznie malowana i przecierana - Czerwony z białym szyciem 18mm skóra crazy hors jest do wzięcia - żółty z czerwonym szyciem 22mm zwężany do 20mm skóra włoska ręcznie malowana i przecierana jest do wzięcia.
 3. Właśnie skończony pasek 20mm w kolorze awokado dla @xbs
 4. Wczoraj na świat przyszedł taki pasek 20mm czerwona skóra Crazy Hors Długość części z dziurkami 12cm Długość części z klamerką 7,3 cm mierzone bez klamerki. Grubość ok 3mm Boki surowe od spodu miękka dwoina.
 5. W tym tygodniu cztery paseczki zeszły ze stołu Paseczki awokado, czekoladowy, jeans. Szerokość 20mm Długość części z dziurkami 12cm Długość części z klamerką 7 cm mierzone bez klamerki. Grubość ok 3mm jeans może dobijać do 4mm Awokado Włoska skóra bydlęca. Czekoladowy skóra Crazy Hors Jeansowy skóra oklejona jeansem. Boki surowe od spodu miękka dwoina. Pasek w kolorze koniaku Szerokość 18mm Długość części z dziurkami 12cm Długość części z klamerką 7 cm mierzone bez klamerki. Grubość ok 3mm Skóra bydlęca kolor Koniak boki surowe spód miękka dwoina Wszystkie paski są do wzięcia.
 6. Zielony 22mm skończony i wylądował na moim zegarku.
 7. Zanim skończę zielony zrobilem ze skóry bydlęcej w kolorze Koniakowym taki paseczek Szerokość 20mm Długość części z dziurkami 12cm Długość części z klamerką 7 cm mierzone bez klamerki. Grubość ok 3mm Skóra bydlęca kolor Koniak boki i spud surowe, pasek jest miękki. Pasek jest do wzięcia.
 8. Brązowy skończony jest do wzięcia. Szerokość 20mm Długość części z dziurkami 12cm Długość części z klamerką 7 cm mierzone bez klamerki. Grubość 3mm Skóra crazy horse w kolorze kakaowym.
 9. Czerwony skończony prezent dla Żony 🙂
 10. Skórki wykrojone czekają na podszewkę.
 11. Jeśli są krzywo wykonane klamerka po zapięciu brzydko wygląda.
 12. Oto efekt brązowy pasek ręcznie bez szablonu krzywo wyszło Koniakowa dwoima wykonane z szablonem już lepiej ale dalej troszkę krzywo. Ogólnie szablon do zrobienia od nowa. Masz rację w każdej chwili można skopać ale na razie dziurkowanie to największy problem.
 13. Własnie stosuję metode na taśmę malarską ale na miekkich skórach podczas wybijania otworu się przesówa i nastepne krzywo wychodzą, tak skopałem juz trzy paski. Wiem żeby sie nauczyc trzeba coś zepsuć ale juz mi szkoda fajnej skóry.
 14. Właśnie te ceny dobrych nażedzi na początku drogi zabijają, niestety muszę się rozejżec za tym wybijakiem a narazie skończę szablon bo pierwsze testy obiecujące i na początku będzie musiał wystarczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.