Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Worldmaster

Penseta-pomoc z wybroem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż przeznaczyłem 150 zł na zakup pensety ale mam do was pytanie czy pensetą montażową da sie układać włos bo nie mam pieniędzy na 2 pensety. Czy lepiej kupić włosową czy montażową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zakupić dobrą pincetę włosową. Jak nie starczy na dobrą pincetę montażową, to można zakupić nawet cały komplet pincet montażowych w sklepach elektronicznych, bo są tanie i na tyle dobre, że można się nimi posłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy pensetą montażową da sie układać włos bo nie mam pieniędzy na 2 pensety.

 

Włos układa się dwoma pęsetami najlepiej włosowymi.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie napisałeś w czym ten włos chcesz prostowac. W budziku. Za 150 zeta. Możesz kombinowac.! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zakupić dobrą pincetę włosową. Jak nie starczy na dobrą pincetę montażową, to można zakupić nawet cały komplet pincet montażowych w sklepach elektronicznych, bo są tanie i na tyle dobre, że można się nimi posłużyć.

 

 

Ok.. I co dalej zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze. Ja osobiście mógłym tego człowieka wziąc do siebie na naukę. Przecież mu nikt palców nie ułoży, a jak chce zaczynac od prostowania włosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po zakupieniu.

Piotrze. Ja osobiście mógłym tego człowieka wziąc do siebie na naukę. Przecież mu nikt palców nie ułoży, a jak chce zaczynac od prostowania włosa...

 

No po zakupieniu... bierzemy się do psucia, a dobrze jak nie od razu tego włosa co jest potrzebny. Żeby się zorientować, że potrzebna nauka, to też potrzeba trochę poćwiczyć najczęściej.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pinceta włosowa bez problemu podniesie kawałek włosa /z głowy/, leżącego na szkle. Wystarczy jedna pinceta włosowa. Drugim przyborem może być na przykład śrubokręt. Poćwiczyć można nawet na sprężynie napędowej, dla uchwycenia zasady. Sprężynę skręcamy dla wypoziomowania, odginamy dla równych odstępów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.