Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pasjonat

Portugalczyki. Który ładniejszy?

Który model bardziej Wam się podoba?  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Co do tego, że IWC każe więcej płacić za niebieski kolor to wydaje mi się, że jest to mało prawdopodobne.

Bartek

Swego czasu śledziłem ceny Portugalczyków w Aparcie i 2-3 lata temu wszystkie stalowe miały tą samą cenę (36 800,-). Później obydwa białe były droższe o 2 tys. od czarnego, później znowu cena wszystkich była identyczna. No a teraz jak widzę 4 tys. różnicy pomiędzy białym z niebieskimi wskazówkami a pozostałymi. Niezrozumiała jest dla mnie polityka cenowa Apartu, aczkolwiek, gdy kupowałem swoje Portugalczyki dostałem bardzo zachęcające rabaty, w ten sposób ceny nie odbiegały od oferentów z Zachodu. Dlatego, polecam negocjować w Aparcie.

Swego czasu śledziłem ceny Portugalczyków w Aparcie i 2-3 lata temu wszystkie stalowe miały tą samą cenę (36 800,-). Później obydwa białe były droższe o 2 tys. od czarnego, później znowu cena wszystkich była identyczna. No a teraz jak widzę 4 tys. różnicy pomiędzy białym z niebieskimi wskazówkami a pozostałymi. Niezrozumiała jest dla mnie polityka cenowa Apartu, aczkolwiek, gdy kupowałem swoje Portugalczyki dostałem bardzo zachęcające rabaty, w ten sposób ceny nie odbiegały od oferentów z Zachodu. Dlatego, polecam negocjować w Aparcie.

Czasem i to jest niepotrzebne - ja niedawno tylko przymierzałem Aquatimera i cena na dzień dobry powędrowała 10% w dół bez patzrenia na metkę ;)

Dla mnie najpiękniejszy niebieski, potem ewentualnie czarny. Złote indeksy mnie rażą, a może trzeba do nich dorosnąć.

Pozdrawiam,

Michał

Czasem i to jest niepotrzebne - ja niedawno tylko przymierzałem Aquatimera i cena na dzień dobry powędrowała 10% w dół bez patzrenia na metkę ;)

Tylko 10% to pewnie na wstępie. Dobry negocjator uzyska rabat nawet parokrotnie wyższy :) A łatwiej o niego, gdy zegarek już jakiś czas leży w gablocie. I tu pojawiają się wątpliwości czy kupować taki wyleżany, naświetlony i nagrzany halogenkami zegar :)

Tylko 10% to pewnie na wstępie. Dobry negocjator uzyska rabat nawet parokrotnie wyższy :) A łatwiej o niego, gdy zegarek już jakiś czas leży w gablocie. I tu pojawiają się wątpliwości czy kupować taki wyleżany, naświetlony i nagrzany halogenkami zegar :)

Dla mnie wyłącznie niebieski, pasuje do 'wszystkiego' i zawsze jak widzę u kogoś takiego na łapce to wzbudza moja zdrową zazdrość i szacun. Sam mam tzw 'enry level' czyli biale portofino chrono na brązowych aligatorze ale ten portugalczyk jest u mnie na liście marzeń i nie obraziłbym się nawet na wyleżanego i naświetlonego :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.