Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karolesko

Czeska firma jvd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich poraz drugi, ostanio moją uwagę zwróciła nieznan firma jvd, widziłem te wynalazki u jubilera w moim mieście i musze przyznać że prezentowały się całkiem nieźle,na pytanie co to za firma ,gościu mi powiedział że to czeska firma i żeczywiście jest strona sa zegarki http://www.vlahova.cz/pl/zegarki-jvd/meskie-jvd/, co zawierają ? większosć z nich mechanizm miyoty, a nawet chyba wszystkie. A zatem zapytuje was co sądzicie o tej firmie? wyglądzie tych zegarków, ceny, funkcjonalnosci, jakości i czy warto coś takiego nabyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poraz drugi, ostanio moją uwagę zwróciła nieznan firma jvd, widziłem te wynalazki u jubilera w moim mieście i musze przyznać że prezentowały się całkiem nieźle,na pytanie co to za firma ,gościu mi powiedział że to czeska firma i żeczywiście jest strona sa zegarki http://www.vlahova.cz/pl/zegarki-jvd/meskie-jvd/, co zawierają ? większosć z nich mechanizm miyoty, a nawet chyba wszystkie. A zatem zapytuje was co sądzicie o tej firmie? wyglądzie tych zegarków, ceny, funkcjonalnosci, jakości i czy warto coś takiego nabyć ?

 

Co nieco już można znaleźć na forum o tych zegarkach - może pomoże :) :

>>KLIK<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden zegarek tej firmy. Jak za ta kasę, ładnie wykonany zegarek, mój ma 200 m wodoszczelności. Ja jestem bardzo zadowolony ;)

 

W sklepie jednego z Forumowiczów jest promocja na zegarki tej Firmy. -30% ;)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden zegarek tej firmy. Jak za ta kasę, ładnie wykonany zegarek, mój ma 200 m wodoszczelności. Ja jestem bardzo zadowolony :)

 

W sklepie jednego z Forumowiczów jest promocja na zegarki tej Firmy. -30% :)

 

Witaj,

o jaki sklep chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.