Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

balladyn

Seiko 5 - problem z datownikiem po upadku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zapomniałem, że schowałem w spodniach moją piątkę i gdy je podnosiłem wypadła z kieszeni na kafelki :/ Coś się musiało stać, bo datownik nie pokazuje poprawnie nazwy i numeru dnia. Mianowicie nazwy nie mieszczą się w okienku. Są np. w połowie. Gdy próbuję koronką przestawić np. dzień to przeskakuje o jeden ale dalej jest tylko w połowie w okienku. Gdy lekko puknę palcem w kopertę to wskakują na swoje miejsce ale ruszając ręką znowu się rozjeżdżają. Wie ktoś w czym może być problem i ile może kosztować naprawa? Chętnie skorzystałbym z usług kogoś w środkowym lubuskim, bądź w ogóle w tym województwie. Od razu dałbym go do czyszczenia i wyregulowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze kalendarza i sąsiadujące trybiki są w tych mechanizmach plastikowe i dość łatwo ulegają uszkodzeniom. Wymiana całego modułu może być, obawiam się, nieopłacalna.

 

undercalendarplate6408.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :/ Oddam go do jakiegoś fachowca do konserwacji to może zobaczy, czy da się zrobić, czy nie. Miło będzie jak ktoś poleci kogoś z ziemi lubuskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.