Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sawic

Zegarek dla kobiety.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Żona chciała sobie kupić ten zegarek:

dz5120-head-bfl.jpg

albo ten:

diesel.dz5127.jpg

 

Jak się dowiedziałem, że 1. to Diesel, 2. kosztuje 500 zł :) to szybko wybiłem jej ten pomysł z głowy.

 

Szukam jej czegoś w tym stylu, tak gdzieś max 1k - 1k3 zł.

Z wymagań to chyba koniecznie chce skórzany pasek a nie bransoletę. Pasek raczej powinien być gruby, przy czym ona ma nadgarstek jak dziecko :)

Dodatkowo wydaje mi się, że będzie lepszy kwarc niż mechaniczny, bo po prostu codziennie go nie nosi.

 

VE ma podobny styl, ale dla kobiet mają raptem jeden model.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ofertą Zodiaca.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Citizenów z damskiej linii XC, sporo z nich to Eco-drive'y. Jest kilka modeli na pasku, ale część z tych na bransolecie można przełożyć na pasek (albo po prostu nosić na bransolecie). Kilka sztuk:

 

0486-01.jpg

 

p0873204961-item-5160xf1x0550x0550-m.jpg

 

xcb38-8992.jpg

 

xUhY.jpg

 

Najlepiej wpisz w google'a "citizen xc" i wybierz galerię - bo tego trochę jest.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem jej Wasze propozycje.

Mówi, że się nie podobają.

 

I jak tu zrozumieć kobiety :rolleyes:

 

Chyba jednak zawieszę szukanie dla niej zegarka. Po prostu niech sama znajdzie, a ja będę tylko odrzucał wynalezione przez nią marki tak długo aż nie zaproponuje czegoś "normalnego".

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż

wg mnie masz takie opcje:

1. zgodzić się na diesla - żona zadowolona , Ty mniej;

2. zwiększyć budżet i kupić np. Omegę - żona powinna być zadowolona, Ty nadal nie;

3. w innych przypadkach też pachnie rozwodem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu zrozumieć kobiety :rolleyes:

 

Czasami się nie da :D

Strzelam, że może czar jest w tym, że to ona wybrała. I teraz nie chodzi o zegarek, ale o tzw. "test" :lol:

Jeśli tak, to jedyne rozwiązanie - powiedz jej, że może mieć lepszy zegarek, ale szanujesz jej wybór, a potem zaciągnij do sklepu jakbyś chciał kupować tego Diesla. Jeśli to chodzi o test, to w tym momencie go zdasz i sama powie, że woli taki jak jej wybierzesz :D

 

*nie biorę odpowiedzialności jak to się potoczy inaczej, bo jak tu ..... :D


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Citizenów poszukaj jeszcze Certiny-mają kilka fajnych modeli damskich zegarków. Z Zodiaca nie wypatrzyłem nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem jej Wasze propozycje.

Mówi, że się nie podobają.

 

I jak tu zrozumieć kobiety :rolleyes:

 

Chyba jednak zawieszę szukanie dla niej zegarka. Po prostu niech sama znajdzie, a ja będę tylko odrzucał wynalezione przez nią marki tak długo aż nie zaproponuje czegoś "normalnego".

 

 

Pozdrawiam

 

wydaje mi się, iż za dużo udziwnień i "ozdóbek" mają te propozycje, a jej chyba chodzi po głowie ładny sportowy design, sugeruje nawet cos małego meskiego, ja osobiście mojej kobiecie podsuwałbym Certine DS lady, Certine Ds First lady, są bardzo ładne Edoxy damskie w stylu Class-1, mojej spodobałby się też Certina Rookie...


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.