Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marek122

zegarek do 400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję waszej pomocy w zakupie zegarka

 

nie mam dużo kasy, a zależy mi na ładnie prezentującym sie, klasycznym zegarku.

na allegro udało mi sie znaleść 2 interesujące aukcje z zegarkami tommego hilfigera, co o nich myslicie?

 

oto linki do aukcji:

http://allegro.pl/zegarek-meski-tommy-hilfiger-zusa100-org-okazja-i1242621382.html

 

http://allegro.pl/zegarek-tommy-hilfiger-1710165-czarny-pasek-i1253286423.html

 

licze na fachowe porady, pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy Hilfiger jak pewnie wiesz to projektant mody, a te zegarki to wynik tzw. ?Brand extension? czyli po prostu ?Dorzuć swoje logo na byle czym i sprzedaj z zyskiem?

W tej cenie znajdziesz coś uznanego i automatycznego np. Seiko 5, ewentualnie możesz też za tą kwotę kupić 3 klasyczne kwarcowe Casio, jakością z pewnością mu dorównają a i będziesz miał pewność że masz zegarek firmy zegarkowej a nie producenta koszul i spodni


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400 pln masz 2 a nawet 3 ciekawe modele przykładowo lorusa,jeden solidny Seiko przykładowo z naszego bazaru .

Reasumując:czasomierza sygnowanego logiem producenta koszulek osobiście bym za takie pieniądze nie zakupił bo w dużej mierze płacisz właśnie za owe logo-brand.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe, że nie jest to zegarek najwyższych lotów, nie wiąże też z nim mojej dalekiej przyszlości (max 7lat uzywania). Zastanawiam sie nad kupnem, gdyż naprawde bardzo mi się podoba i jest stosunkowo nie drogi + logo TH ładnie wyglada. Zastanawiam sie tylko czy z zegarkiem nie bedzie żadnych problemów przez najbliższe 5-7 lat. A może znacie jakies zegarki w podobnej cenie i o podobnym wygladzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz regularnie serwisować to nie powinno być problemów, w środku siedzi pewnie japoński mechanizm Miyota


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.