Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jasiu_q

Zegarek z alarmem wibracyjnym na rękę

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,

czy ktoś z Państwa, może polecić jakiekolwiek modele zegarków z alarmem wibracyjnym na rękę. Interesują mnie modele zarówno męskie, damskie jak i unisex. Z tego co udało mi się wyszukać, znajdowałem jedynie sportowe modele zegarów, te bardziej klasyczne - jak np. Serene VibraQuartz - są sprzedawane przeważnie w anglojęzycznych sklepach.

Serdecznie proszę o polecenie, zegarki z wibracją chcę sprawić jako prezent starszemu niesłyszącemu małżeństwu - z tego więc względu niezbyt biorę pod uwagę sportowe modele zegarków. Zegarki z wibracją byłyby dużym udogodnieniem dla niesłyszących osób.

Liczę na spory odzew i pomoc w wyszukaniu zegarów z wibracją.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie raczej tylko zegarki o sportowym wyglądzie ; timex, Casio lub radzieckie/rosyjskie używane


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem świadomy, że w ty budżecie nie ma co oczekiwać zegarków marki Tissot czy Omega. Ale proszę o pomoc w wyszukaniu zegarków z wibracją w tym budżecie, również i te o sportowym wyglądzie.

 

W tym budżecie raczej tylko zegarki o sportowym wyglądzie ; timex, Casio lub radzieckie/rosyjskie używane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję, za trud naprowadzenia na powyższe modele. Mogę jednak zapewnić, że Google nie mi obce, i powyższe modele znam.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów zna, bądź widział w jakimkolwiek polskim sklepie zegarki jak na podanej stronie:

 

 

 

 

np Timex 41731, 41701 , 41741 i google :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASIO Pathfinder możesz szukać w Zibi - cen nie znam, ale na pewno sporo droższe, inne raczej bez szans na znalezienie


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.