Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nicior

autentyczność Casio EFE-503D-1AVEF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!,

Przez przypadek wylicytowałem zegarek Casio EFE-503D-1AVEF(wpisałem kwotę 250pln i jakimś trafem nikt mnie nie przelicytował).

Po wygranej aukcji zacząłem się zastanawiać nad autentycznością tego zegarka. Moje wątpliwości pojawiły się stąd że cena detaliczna wynosi 800pln.

Casio EDIFICE EFE-503D-1AVEF

Czy jest jakaś szansa na upewnienie się czy zegarek jest oryginalny, czy muszę pierw go dostać do reki żeby sprawdzić jego autentyczność.

Mam na myśli jakiś nr seryjny co kol wiek co mógł by mi podać sprzedawca aby potwierdzić wiarygodność zegarka.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!,

Przez przypadek wylicytowałem zegarek Casio EFE-503D-1AVEF(wpisałem kwotę 250pln i jakimś trafem nikt mnie nie przelicytował).

Po wygranej aukcji zacząłem się zastanawiać nad autentycznością tego zegarka. Moje wątpliwości pojawiły się stąd że cena detaliczna wynosi 800pln.

Casio EDIFICE EFE-503D-1AVEF

Czy jest jakaś szansa na upewnienie się czy zegarek jest oryginalny, czy muszę pierw go dostać do reki żeby sprawdzić jego autentyczność.

Mam na myśli jakiś nr seryjny co kol wiek co mógł by mi podać sprzedawca aby potwierdzić wiarygodność zegarka.

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Na aukcji przedstawione są zdjęcia katalogowe, przydałoby się real foto. Co do ceny, to nie sugerowałbym się oficjalnymi cenami, bo są one ściągnięte z sufitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.