Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za namową kilku osób, postanowiłem rozpocząc temat dla osób, które posiadają, chcą posiadac lub po prostu czują potrzebę napisania czegoś o marce Steinhart smile.gif

Zacznę od nowości smile.gif

Dziś Steinhart zaprezentował nowego divera Triton 30 ATM

665930681triton_30atm_09.jpg

Zapraszam do dysputy wink.gif

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mr.SIRLUKE1, cieszę się niezmiernie, że zdecydował się Pan na założenie tematu o "Steinhartach" ;). Jako zdeklarowany fan i użytkownik (od niedawna zresztą) obiecuję brać czynny udział w dyskusjach i mam głęboką nadzieję, że uda nam się wspólnymi siłami spopularyzować zegarki spod tej bandery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy posiadacz Steinharta gratuluję podjęcia tamatu.

A co do nowości, którą pokazałeś - fajny ten nuras. Aczkolwiek do mnie najbardziej przemawiają wszystkie PVD i DLC tego producenta, więc moim faworytem wsród nurków nadal pozostaje Triton 100 ATM Black.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :)

A już takie było "rozeźlenie" na markę za słabe rabaty......a jednak rozsądek przeważył, i info o innych (cieńkich) rabatach...i MAMY FANKLUB NAPRAWDĘ SYMPATYCZNYCH zegarów ;) Cieszy to mości Panowie, cieszy.

Ja jeszcze go nie zamówiłem ale mam nadzieję niebawem go założyć na nadgarstek i dyskusje będą oj będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ten Triton jest świetny, ale powinni wreszcie zrobić jakiś zegarek o średnicy 40mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit : juz sprawdzilem.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się. Mógłby być jak dla mnie na gumie

 

Masz rację na gumie by się lepiej prezentował poza tym byłby bardziej praktyczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się. Mógłby być jak dla mnie na gumie

 

Biorąc pod uwagę obecne "zaprzyjaźnienie" naszego forum z Panią Anią, wystarczy szepnąć słówko przy zamówieniu i pewnie będzie można wymienić pasek skórzany na gumę z oferty Steinharta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w nowym wątku.

oczywiście zdjęcia zamieszczę już w "nowym dziele tysiąclecia" ( czyt .steinhartowo)- chyba nikogo nie uraziłem.

super że bedziemy mogli w jednym miejscu dyskutować o sikorach a nie "ścigać" się po forum.

a lukasz powinien już projektować odznaki dla uczestników ze stenkiem na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Triton jest świetny, ale powinni wreszcie zrobić jakiś zegarek o średnicy 40mm ;)

swieta racja- tym bardziej że konkurencja bezpośrednia posiada i sądzę że byłoby ( nie tylko w nurkach) zapotrzebowanie na tego typu śrdnice. przecież kobiety też noszą zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się. Mógłby być jak dla mnie na gumie

 

 

Witam , pasek przy tym zegarku jest od zewnatrz kauczuk a wewnatrz skorzany.

Ale jezeli ktos by chchial na kauczukowym to prosze pisac ;)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Pani Aniu w nowym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby podgrzać trochę ten wątek mam informację, że w najbliższym czasie pojawi się nowa limitacja ze stajni Steinharta. Niestety grafiki nie wolno mi opublikować, ale coś nie coś zdradzić mogę ;)

 

Będzie to klasyczny chronograf oparty na mechanizmie Valjoux 7753, ale bez daty. Szerokość jak zwykle u Stenka powyżej 40 mm, dokładnie 47 mm. Tarcza w stylu "sandwich" (tak wynika z grafiki, ale pewności nie mam)

 

Zegarek wzbogaci ofertę lini Marine (przynajmniej tak wynika z nazwy). Bardzo ciekawa stylistyka, bardzo mocna i masywna koperta z dużym bezelem.

 

Póki co to tyle co mogę powiedzieć, mam nadzieję, że w miarę upływu czasu, będzie można coś pokazać :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję, że ci którzy już odebrali swoje cudeńka cieszą się tak jak ja się cieszę swoim Navi-B, a ci, którzy nie odebrali.. zdążą sie juz niedługo nacieszyc ;)

Mały raport dotyczący mojego zegarka: na koniec 11-go dnia noszenia pospieszyl 9 sekund. Wynik jak dla mnie lepiej niż bardzo dobry. Obecnie jestem na etapie wydłużania okresu od nakręcania do nakręcania :) Mimo, że sam proces nakrecania zegarka sprawia mi niezwykla radosc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TEŻ GO MAM!!!- odebrałem, rozpakowałem- piękny w swej prostocie; na żywo przezentuje się dużo lepiej niż na fotach. Cyfry arabskie były strzałem w 10! ( pod uwagę brałem też rzymskie); największe wrażenie zrobiły na mnie paski- tak sztywne i grube że po zapięciu nie można ich "lekko" rozpiąć; jeżeli chodzi o pasek nasuwa mi się jeszcze jedna uwaga dot. zapięcia motylkowego w art.nr 169- ZE WZGLĘDU NA GRUBOŚĆ PASKA NIE MA SZANSY NA PRZEŁOŻENIE GO PRZEZ METALOWĄ ZAPINKĘ (tę z "bolcem")- albo zle to robię.

I jeszcze jedno po nakręceniu go na maxa ( około godziny 17-stej) przy FAKTACH ( tzn.19-stej) pokazywał mi....20.05!!!?- ale powiedzcie że mu przejdzie!!!

Foty zamieszczę jutro w pełnej jego okazałości.

Jak tam wasze sie sprawują chłopaki?

 

Pani Aniu.......jeszcze raz dziękuję ( i za autograf na zamówieniu:-)

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze jedno po nakręceniu go na maxa ( około godziny 17-stej) przy FAKTACH ( tzn.19-stej) pokazywał mi....20.05!!!?- ale powiedzcie że mu przejdzie!!!

 

 

yyy no to chyba nie przejdzie , przecież to godzina do przodu ;):)

Edytowane przez elvvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jest mała masakra- wczoraj "zsynchronizowałem" marinę o godzinie 24-tej. Teraz jest 9.30 a marina pokazuje...13.30!!! . 4 godziny do przodu!!!! Regulować samemu czy też poradzić się Ani co z tym fantem zrobić?Wina mechanizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jest mała masakra- wczoraj "zsynchronizowałem" marinę o godzinie 24-tej. Teraz jest 9.30 a marina pokazuje...13.30!!! . 4 godziny do przodu!!!! Regulować samemu czy też poradzić się Ani co z tym fantem zrobić?Wina mechanizmu?

nic samemu nie kombinuj , może podczas przesyłki "lekko" się rozregulował albo jeszcze coś innego . Skontaktuj się z nimi , zegarek jest do odesłania i regulacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzeć się i naco zwrócić szczególną uwagę? chodzi, kręci....więcej wskazówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.