Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Na mój gust to Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim,

 

Mam pytanie do specjalistów, co to za casio (o ile w ogóle Casio, może jakiś produkt na potrzeby marketingu???):

 

http://www.hdwallpapers.in/walls/medal_of_honor_2010-normal.jpg

 

Może to jakiś Citizen ?

 

Nie znam się na Casio, wiem jedynie że muszę MIEĆ Casio bo ... no bo tak, bo magnetyzm ma w sobie taki Mudman, Gulfman albo Riseman ! ;) Najlepiej wszystkie 3 mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaaaaaaaaa Skapande przestań :lol: To nieprawda ! :D

A może to moja podświadomość ? Matko ! To ze mną jest już tak źle ?! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie ,to jeśli masz tę grę ,to sprawdz w książeczce kto udzielił licencji na produkty wykorzystane w grze. To powinno nakierować Cię na jakiś trop. Jak nie masz to kup, jak nie chcesz kupić to zamów u mikołaja :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Medal of Honor jest kilka świetnie prezentujących się zegarków. G-Shock też tam jest i nosi go ''Diabeł''.

 

Już wiem! Zegarek u ''Dusty'ego''(wojak na okładce) to Suunto X-Lander.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Medal of Honor jest kilka świetnie prezentujących się zegarków. G-Shock też tam jest i nosi go ''Diabeł''.

 

Już wiem! Zegarek u ''Dusty'ego''(wojak na okładce) to Suunto X-Lander.

 

 

Wiedziałem że mi ktoś pomoże ! Wczoraj kampanię na Hardzie przeszedłem i zachodziłem w głowę co oni mają na nadgarstku :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem na ''Normal'' i ''Hard''. Jakoś nie widzę różnicy w poziomie trudności... Przy pierwszym wrażeniu gierka kopała dupsko ''Call of duty'', ale teraz uważam trochę inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ...też miałem wrażenie że ... chyba tak samo się przechodziło ... :lol:

Ja czekam az mi przyjdzie pre order Call of Duty Black Ops... To ma być MoH Killer ! :blink:

 

Mnie najbardziej urzekła fabuła ... może i banalna ... ale aż przykro myśleć co musieli/muszą przechodzić żołnierze w Afganistanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej urzekła fabuła ... może i banalna ... ale aż przykro myśleć co musieli/muszą przechodzić żołnierze w Afganistanie

 

Sorry, sami się tak pchali, więc współczucia to ja do nich nie mam żadnego.

Masz rację, fabuła jest bardzo dobra i o wiele bardziej podoba mi się niż w ''Modern Warfare''. Rozmowy przez radio, filmiki i cut-scenki po prostu są strasznie realistyczne i nie śmierdzą hollywood'em tak jak ''MW''. Pod tym względem MoH jest lepszy, ale ma zbyt dużo błędów i skryptów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj taaak !

Pamiętam jak mnie krew zalewała ... Misja na lotnisku ... trzeba było zaznaczać cele dla AC 130 które atakowały ... i co ? Całą misję musiałem powtarzać ... bo się gra zawiesiła ... bo nie można było oznakować żadnego samochodu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, lepszy jest motyw z murkiem. Kierujesz w grze super wyszkolonego komandosa Navy Seals, który nie może przeskoczyć 1,5 metrowego murku mimo, że przed chwilą właził z kopa do chaty pełnej uzbrojonych talibów... No cóż, widzę, że szkolenie nie obejmuje takich bzdur jak skok przez płotek :blink:

No, ale koniec OT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie casio. Jak oceniliscie tak tez sadze. Suunto pewnie, choc armia amerykanska glownie uzywa G-Shockow co widac na wiekszosci filmow.

 

MOH jest ok, ale mimo wszystko oba COD:MW sa lepsze, poza tym MW1 wymiata wszystko misja w Prypeciu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.