Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

porter_sc

Omega PO regulacja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie poza tematem. Skąd wiesz, że masz wersję D?

 

kształt czcionek datownika, w 2500D cyfra "jeden" ma kształt "1" (we wcześniejszych "I"). numer seryjny również (nie pamiętam tylko od którego zaczyna się ta wersja - musiałbym sprawdzić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci przypomnę:

 

prawdopodobnie od 8525xxxx


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zegarmistrza z Łodzi który prowadzi swój serwis Tempus na ulicy Zamenhoffa w Łodzi.

Bardzo kompetentny, miły, chętny do pomocy. Dokonał bezpłatnej regulacji zegarka na gwarancji.

 

Jak już opisałem mój problem, Zegarek Planet Ocean spieszył się ok 4-6 sek na dobę. Czyli w normie. Irytowało mnie to bo uważam, że jest to za dużo jak na mechanizm tego zegarka i jego możliwości. Praktycznie co dwa tygodnie przyspieszał o 1 minutę i musiałem go korygować.

Poprosiłem o pomoc w ramach gwarancji. Zegarmistrz otrzymał pozwolenie od serwisu Swatch ( dla którego wcześniej pracował) na wykonanie regulacji.

 

Po regulacji zegarek chodzi tak jak chciałem spieszy się od 0,5sek do max 2sek co uważam za wynik całkowicie satysfakcjonujący.

 

Zegarmistrz wykonał to od ręki. Zajęło to ok 30 minut. Gdybym chciał to wykonać przez Swatch w Warszawie, to: po pierwsze, nie podjęli by się tego bo zegarek spieszy się w ramach norm COSC. Po drugie, cała procedura trwałaby ok dwóch tygodni.

 

Także, zachęcam jak macie jakieś zegarki do serwisu a nie po drodze wam do Warszawy bądź nie chcecie zostawiać zegarka na długo w serwisie to szczerze polecam tego zegarmistrza.

 

Poniżej link do strony zegarmistrza

 

AUTORYZOWANY SERWIS POGWARANCYJNY MAREK:  OMEGA, LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA, HAMILTON, CALVIN KLEIN, MAURICE LACROIX, CHRONOSWISS.

 

http://www.zegarmistrzlodz.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Odkopię temat. Gdyby ktoś szukał majstra do swojej łamagi to nasz specmiszcz z Łodzi Arek Złotowski (Tempus) właśnie wrócił ze specjalnego szkolenia Omegi dot. cal. 8500 :) Może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.