Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

snookie

pomoc w kolejnym zegarku ( ok 700 pln )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Kolejny ram mam problem z wyborem zegarka. Tym razem potrzebuje bardziej sportowego modelu. I tutaj moja prosba do was o pomoc w wyborze a wlasciwie o podanie modeli ;) Ostatnio zastanawialem sie na G-shockiem w ostatecznosci chcialem zakupic GW-6900A-7ER ale zrezygnowalem z niego ( zle mi lezal na rece :/ ). Chcialbym zeby to byl tak jak wspominalem wczesniej bardziej sportowy zegarek a wlasciwie chodzi mi o pasek. Obojetne jest mi czy bedzie on z tworzywa sztucznego czy bedzie to skora badz innego rodzaju byle nie byla to bransoleta :D Chcialbym zeby byl to kolorowy pasek najlepiej w odcieniach pomaranczowego ale nie bede gardzil innymi fajnymi kolorami. Bardziej preferowalbym modele analogiczne. Co do srednicy koperty to wolalbym wieksze. na wzor moze podam takie typy ktory mniej wiecej mi chodza po glowie

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,5974,1979-0-0-A20044G.html

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,5974,1927-0-0-A31507G.html tutaj niestety ale narazie cena zaporowa :)

 

Jezeli mozecie badz macie jakies typy to bylbym baaardzo wdzieczny za pomoc :D

 

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drozszy byl kilka razy na allegro tylko ze z bransoleta za ok 600zl


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki ale tak jak pisalem nie interesuje mnie bransoleta. Tak samo nie chce uzywanego zegarka, chociaz zdaje sobie sprawe ze moj budzet jest znikomy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc ale... wlasnie, nie chce zeby to zabrzmialo jak jakies zrzedzenie i marudzenie ale zegarek podany przez CIESLUT bardzo ladny ale mi bardziej chodzi o ty taki jaki podalem tzn z paskiem bardzij "krzykliwym". No i ta cena troszke przekroczy i tak juz baaardzo skromny budzet ;) Takze jezeli ma ktos jeszcze jakis pomysl baardzo bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dlaczego wogole Nautica? Nie podoba Ci się jakiś zodiaczek ? Zegarki o wiele bardziej męskie i lepiej wykonane a także na kwarcowych werkach.

Jeśli interesuje cie jakis to PW poprosze.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze akurat Nautica mi sie podoba poprostu mialem pod reka takie linki i chcialem tylko zobrazowac o jaki mniej wiecej rodzaj mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można iść w kierunku Zodiaka. Znakomity stosunek cena/jakość. Marka z tradycjami, teraz wprawdzie koncentruje się głównie na kwarcach, ale robi to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko czy z moim skromnym budzetem i z moimi "wymaganiami" znajde cos dla siebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdego z nich dokupisz "krzykliwą" gumę lub skóre i będzie dokładnie taki jak chcesz :( A ceny na pułapie który określiłeś we własnych linkach.

Coś takiego?

zo6905.jpg

 

A może coś takiego?

400-new-ZO7903.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.