Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

S-3

Ball - jakość kopert

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupić Balla Driver GMT

http://www.ballwatch.com/index.php?option=com_collections

Czy ktoś miał styczność z tym zegarkiem a dokładniej chodzi mi o materiał z którego wykonana jest koperta.

Tak się zastanawiam jak z trwałością takiej koperty, czy to jest coś na wzór PVD? czy łatwo się rysuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega kupil'balla w usa. Swietny zegarek, ale....

Zgubil przycisk od chrono i zegarek od 2 lat lezy w szufladzie. Zero obslugi klienta. Producent nie odpisuje na maile. Po rozmowie telefonicznej obiecali sprawe rozwiazac. Bez skutku. Sprzedawca w usa umywa rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to istna katastrofa. Przycisk od chrono, koronka z gwintem, wszystko cacy, póki coś się nie zepsuje ;) Znów okazuje sie, ze Monia najlepsza :D. Nie wiem, czy Ball ma jakieś przedstawicielstwo w UE. Brak serwisu w niezbyt dużej odległosci to jednak ogromny mankament, zwłaszcza w przypadku zegarka, w którym może sie coś zepsuć...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball ma przedstawicieli w EU.dziwie sie ze kolega do USA dzwonil w tej sprawie.wiem ze ma oficjalnych agentow i serwis w UK.oprocz tego chyba w Hiszpani i Szwajcarii.wystarczy na ich stronie poszukac.ogolnie polecam ich zegarki-wykonanie na poziomie wyzej renomowanych(znanych) firm.aha jak cos to mozna pogadac ze Stanim-swissdirect.on ma je oficjalnie w sprzedazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball ma przedstawicieli w EU.dziwie sie ze kolega do USA dzwonil w tej sprawie.wiem ze ma oficjalnych agentow i serwis w UK.oprocz tego chyba w Hiszpani i Szwajcarii.wystarczy na ich stronie poszukac.ogolnie polecam ich zegarki-wykonanie na poziomie wyzej renomowanych(znanych) firm.aha jak cos to mozna pogadac ze Stanim-swissdirect.on ma je oficjalnie w sprzedazy.

Kolega probowal, bez skutku. Staniego nie pytal , bo go nie zna, ale mu podpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ta historia nie napawa mnie optymizmem. Chyba się jednak grubo zastanowię przed zakupem balla.

A jak z tymi kopertami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.