Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S-3

Użytkownik
 • Content Count

  1,311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,835 profile views
 1. Tani to on był do tamtego tygodnia 😁. Teraz poniżej 40 kpln MK II nie schodzi nigdzie.
 2. S-3

  BUTY

  Zapisujesz się do losowania, ilość butów bardzo ograniczona. Musisz mieć konto powiązane z KK lub Pay pal. Zazwyczaj jak trafisz buty możesz je natychmiast odsprzedać u skupujących (reselerzy) z przebitka nawet x 10 np. Travisy, dunk ben & Jerry, niektóre off white z Nike itp. Wspomniane Dunki kosztowały 419 PLN, dziś możesz sprzedać za 5,6kpln.
 3. S-3

  BUTY

  Moje ostatnie trafienia z losowań na SNKRS, Confirmed i UNDF. 1. Yeezy 350 bredy losowane z 12 kont, udało się na jednym. 2. Nike air max 90 Moscow - bardzo mały stock na SNKRS, dostępne były jeszcze w kilku butikach w Moskwie. 3. Adidas w kolabo z BAPE i UNDE - w zielonym kolorze dostępne tylko na Japonię. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 4. Bije się z myślami czy go zostawić czy jednak puścić do ludzi. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 5. Dobrze że nie sprzedałem [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 6. Filip a to coś poważnego? czy pierdoła.
 7. Panowie jak w temacie. Coś dziwnego dzieje się z moim zegarkiem a mianowicie taka sytuacja. Zakładam rano zegarek, jest np. 8.00 wszystko jest w porządku. Jest 9.00, 10.00, 11.00 itd. dalej wszystko w porządku. Jest powiedzmy godzina 17.00, patrzę na zegarek a na nim 16.00 i jakby nigdy nic wskazówka sekundowa dalej płynie. Co to może być? rozumiem jakby się zatrzymał ale on dalej chodzi tylko wskazuje złą godzinę jakby się gdzieś przyciął a potem sobie ruszył. Co może być przyczyną tego zjawiska?
 8. Wiem, wiem ale to nadal będzie elegant [emoji1787] Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 9. A ja się cały czas miotam czy zostawić czy w świat. Sam nie wiem. Jeżeli ktoś ma coś bardziej casual lub sport na zamianę to śmiało. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 10. Ja też pisałem w sprawie moona, nawet dwa razy. Zero odzewu. Telefonu też nie odbierają.
 11. W grę wchodzi tylko ten model, brałbym jeszcze pod uwagę cały czarny ale on chyba nie ma bransolety. Reszta modeli już na wysoki połysk co niestety po czasie przy moim użytkowaniu doprowadzi mnie do szału.
 12. Dzięki, dzięki Panowie. Myślałem że mnie z błędu wyprowadzą a Oni jeszcze dolewają oliwy do ognia. Bądź tu madry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.