Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

Kurier z USA ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał?

 

http://www.kurierus.com/

 

Jak to dziala?

  • Krok 1. Rejestrujesz sie na naszej stronie w celu otrzymania numeru klienta, niezbednego do korzystania z BEZPLATNEJ uslugi KurierUS, oraz adresu
    wysylki w, ktory bedziesz musial lub musiala podac przy dokonywaniu zakupow online w USA
  • Krok 2. Po krotkiej rejestracji mozesz juz robic zakupy, podajac w sklepie jako ''Shipping Address'', dane ktore otrzymales lub otrzymalas podczas rejestracji na stronie KurierUS.
  • Krok 3. Po dokonaniu zakupu, zaloguj sie na naszej stronie i poinformuj nas
    o tym, ze wkrotce otrzymamy twoja przesylke, otwierajac nowe zlecenie w KurierUS.
  • Krok 4. Kiedy twoj zakup dotrze do naszego punktu, poinformujemy cie o tym, wysylajac rachunek z kosztami wysylki oraz linkiem do platnosci, na twoj email zarejestrowany w KurierUS
  • Krok 5. Po nadaniu twojej paczki, przeslemy ci niezbedne szczegoly, abys mogl
    lub mogla monitorowac dostawe przesylki.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym bezpłatnie to jakiś chłyt marketingowy, bo jak wszem wiadomo nie ma nic za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ich cennik, wcale nie jest takie bezpłatne,

ale temu raczej nie ma co się dziwić.

 

Ktoś pomyślał i robi interes,

myślę, że niezła alternatywa jeśli sprzedawca nie wysyła za granicę.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupić płaszcz na niemieckim ebayu- ebay.de, ale sprzedający nie chce wysłać rzeczy za granicę.

Ma ktoś jakiś pomysł- jakiś pośrednik w Niemczech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupić płaszcz na niemieckim ebayu- ebay.de, ale sprzedający nie chce wysłać rzeczy za granicę.

Ma ktoś jakiś pomysł- jakiś pośrednik w Niemczech?

 

Ale napisał, że nie wysle, czy nie ma opcji w aukcji ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisał, że nie wysle, czy nie ma opcji w aukcji ?

 

1.W aukcji nie ma wyboru innego kraju niż Niemcy.

2.Przy zadawaniu zapytania o wysyłkę, jest automatyczna odpowiedź, iż sprzedający nie wysyła za granicę.

3.Mimo tego, wysłałem zapytanie po niemiecku; czy wyśle do Polski i ile to kosztuje.

Od 3 dni żadnej odpowiedzi, więc interpretuję to jako nie.

 

Płaszcz za 200 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman nie znam tej firmy ale jak chcesz sprawdzonego kuriera to sprawdx Polamer.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman nie znam tej firmy ale jak chcesz sprawdzonego kuriera to sprawdx Polamer.

 

Dzięki ale ja to wkleiłem raczej jako ciekawostkę. :)

Mam dużo znajomych w stanach więc jakby co przesłanie czegokolwiek nie jest problemem.

Z reszta nawet jak była opcja only US to do tej pory udawało się przekonać sprzedawce o wysyłkę do PL ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.