Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pisar

Użytkownik
 • Content Count

  1,427
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

597 Mistrz

Recent Profile Visitors

1,165 profile views
 1. Gratulacje mega czasomierza! Co do podejścia to fajnie, że się zmienia. Pamiętam jak rozmawiałem w kruku z rok temu i mówili mi, że ma być tak, że to salon ma mieć większy wpływ na listy i decyzję komu sprzedać. Lepsze to niż sucha lista gdzie połowę stanowią sprzedawcy
 2. Wodoszczelność 100m bez zakręcanych jest dla mnie dużo atrakcyjniejsza niż 200 czy nawet 300m z zakręcanymi. Skoro gwarantują 100m to jest to w zupełności wystarczające.
 3. Sorry ale przy tym ile bubli i niedoróbek widziałem w Rolexach to to jest argument niezbyt mocny
 4. Muszę zobaczyć na żywo ale tak na szybko to ten Zenek wydaje się mega dobrym strzałem i ma kilka dobrych "ulepszeń" względem Daytony: - brak zakręcanych pusherów, które to wg mnie są totalną porażką w Daytonie - jest data i do tego dobrze wyglądająca - indeksy godzinowe w bardziej pasującym do całości kształcie niż w Daytonie - no i można go pewnie kupić bez czekania 10 lat lub płacenia ceny z metki x2
 5. Ale jaja...premiera, pierwsze materiały prasowe i taki babol. Przypominają mi się dwie 9 lub 3 w Rolexie Explorer
 6. DUE znam ale to jest dla mnie seria, która mogłaby nie istnieć 🥵
 7. Gdyby tylko był taki w kopercie 42mm 😍 Nie siędzę w PAMach ale czy kiedykolwiek był model z tą kopertą w 42mm?
 8. Jak patrzę na te które wycofują, to za wyjątkiem Nautilusa, to chyba brzydszych zegarków już się nie dało robić. Także dobry krok.
 9. Odchyłka +-40 sekund na dobę to dużo za dużo. A jeżeli po nocy i 10 godzinach "wyzerował" i idzie na zero to tym bardziej coś jest nie tak. Data również 6 godzin po północy powinna już przeskoczyć. Ile lat ma ten zegarek? Miałem kiedyś w nowym, że data mi nie przeskoczyła ale to stało się raz i nigdy więcej.
 10. Gratulacje, kolejny szczęśliwy posiadacz BB58. Powoli staje się on chyba forumowcem Gdzie kupiłeś i ile czekałeś (jeżeli ze sklepu)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.