Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pisar

Użytkownik
 • Content Count

  2,188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,571 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,971 profile views
 1. Ładne zdjęcie. Pepsiak to chyba jeden z TOP 3-5, które mógłbym mieć w zminimalizowanej kolekcji. Zdrowe zazdro
 2. No to "cześć" z nowym tytanem 🖖 Długo szukałem, ciężki do trafienia skurczybyk...ale w końcu się udało 🤤 PAM0176
 3. pisar

  Nóż

  Gdzie taką czache kupiłeś?
 4. pisar

  Hi-Fi stereo

  Muzzy dobrze mówi. Bez sensu wydana kasa i jej szkoda. Zdecydowanie lepiej kupić coś używanego. Np. stare B&W serii 600 serio robią robotę.
 5. pisar

  Nóż

  Jak uwielbiam Brr tak ten projekto kompletnie mi jakoś nie siedzi. Jak byś chciał sprzedać Amphibiana kiedyś to daj znać + ustawiam się oficjalnie w kolejce! Mam też coś fajnego na wymianę to gdybyś był zainteresowany to wal na priv.
 6. pisar

  Nóż

  Może jest brzydki, wyśmiewany i wygląda jak koński kutang...ale jest świetny! Grimsmo - Norseman To jak chodzi mechanika to jest jakiś obłęd. Mam kilka dobrych noży, macałem wiele innych ale to jest jakaś miazga jak to lata. Zawstydza niejeden nóż. Pewnie nie pierwszy i nie ostatni. Dzięki @Pamiko i @Mateo bo to dzięki Wam poznałem tego końskiego zwisa
 7. WOW ale fajny zegarek! Co to za model? Chyba pierwszy z tego brandu, który mi się podoba
 8. pisar

  Nóż

  Ten Holt nie daje mi spokoju odkąd pokazałeś...genialny jest. Bardzo fajny gadżet. Da się kupić coś podobnego ale no-name? Z ciekawości, jaka cena za taką skrzyneczkę?
 9. No i to jest ich cała tajemnica i patent na którym lecą od lat. Kupujesz design, który jest świetny, ma cos w sobie i przyciąga. Cała reszta już nie za bardzo. Nigdy tyle razy obcy ludzie nie zapytali mnie o zegarek co o PAMa. Ewentualnie stare modele do których nie ma się o co przyczepić. Nowe kompletnie nie są warte tych pieniędzy...niestety.
 10. Współczuję bardzo. Ja mam (w przeciwieństwie o tym co piszą) bardzo dobre doświadczenia z serwisem nowych modeli. W Kruk w Raffles byli bardzo pomocni a sam serwis przebiegł w zadeklarowanym terminie. Pisałem już to kiedyś i napiszę kolejny raz (a jestem mega fanem marki), że w świetle ujawnianych przez Perezcope afer, ta firma nie zasługuje już na szacunek i dziwi mnie trochę kupowanie nowych modeli przez ludzi a zwłaszcza przez fanów marki.
 11. pisar

  Nóż

  To jest mój kolejny cel...strasznie ciekawy nóż i od dłuższego czasu nie daje spokoju. Do tego czytam same zachwyty o jakości wykonania i dbałości o detal. Trzeba kupić, nie ma rady Temat bardzo ciekawy i długo nad nim rozmyślałem. Doszedłem do wniosku, że przy "zwykłym" użytkowaniu szkoda zachodu na doktoryzację z ostrzenia. Po pierwsze nie nauczysz się jak mało ostrzysz a po drugie skoro mało używasz i mało ostrzysz to chyba lepiej oddać to w ręce fachowca. Zawodowiec zrobi to za Ciebie za grosze 35-50 zł i zrobi to na takim poziomie o jakim sam możesz zapomnieć. Chyba, że masz zajawkę na ostrzenie lub chęć wydania kasy na system ostrzący Jak masz to system Ostry lub Kazak i masz kozacki sprzęt na dożywocie i to taki z górnej półki. Wszystko kwestia priorytetów i Twoich potrzeb.
 12. pisar

  Nóż

  Bardzo dziękuję Fajny, chętnie kiedyś na żywo pomacam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.