Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pisar

Użytkownik
 • Content Count

  1,645
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,192 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,330 profile views
 1. Nie znudził się wcale...inny zakup czeka Ciśnienia nie ma więc jak nie znajdzie się chętny to z największą przyjemnością zostawię go u siebie.
 2. Gratulacje bo świetny jest. A jeżeli ktoś chce kupić taniej to zapraszam po nóweczkę do mnie
 3. Witaj w klubie...bardzo fajny PAM. Już prawie się skusiłem ale jednak w ostatniej chwili odpuściłem. Nie rozumiem tej ceny z totalnej czapy
 4. Jeszcze Santino z Łodzi robi bardzo dobre paski!
 5. Gdyby te zegarki nie kosztowały tyle co Rolex lub nawet więcej to może i bym się zgodził...jednak od zegarka za 25-50k oczekuję jakiejś lepszej dokładności.
 6. Dla mnie z kolei zdecydowanie nowe PAMy: nowe werki in-house, lepiej wykonane i zawsze to nówka a nie kilkunastoletni zegarek po kimś...do tego 8 lat gwarancji.
 7. Bardzo generalizujesz. Ja mam rękę mniejszą i koperta 44 Bettarini jest mega niewygodna przy tej 42mm w wersji 1950. Ja bym powiedział tak: masz łape na 44mm to bettarini, masz chudą witkę to 42 mm.
 8. Wybacz może źle doprecyzowałem. Powinienem napisać "spora część" tych bogatych to mentalne janusze
 9. 100% racji. Całe życie jeżdżę służbowymi i gdybym miał wydać z "własnych" na auto to chyba bym z wkurwu nie spał długie miesiące. Gdybym juz musiał to podobnie jak Ty czyli jakieś pierdzidełko. Auto to dla mnie najbardziej absurdalna forma wydania ciężko zarobionej kasy...zegarek to co innego
 10. pisar

  BUTY

  Dzięki za typ ale za design niestety dyskwalifikacja Ja z zasady nie ufam firmom robiącym wszystko ale z ciekawości może sprawdZę.
 11. Bo Polska to jeszcze biedny kraj i nawet Ci którzy są "bogaci" to mentalne janusze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.