Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pisar

Użytkownik
 • Content Count

  1,695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,239 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,392 profile views
 1. pisar

  Slawa lodówka

  Chyba wolę aby sobie leżała. Ani to warte ani życia sobie za nią nie ułożę a już się dostatecznie zredukowałem
 2. To ja się nieśmiało przypomnę, że 112 jest poszukiwane. Bez ciśnienia ale gdyby ktoś coś to wiecie gdzie podrzucać info Nie wiem dlaczego ale admin mi zamknął wątek w dziale "szukam"
 3. Napiszę tylko jeszcze, że szacun za wiwisekcję oraz gratki tej fajniejszej wersji tj. bez tego szpetnego napisu Made In Germany wykonanego tą grubą czcionką!
 4. Pasy genewskie to raczej standard dekoracyjny werków robiony przez producenta werku, natomiast zdobienie wahnika to już bardziej taki "custom" prodcenta zegarka a nie producenta werku. Dlatego nie bardzo rozumiem jego zdobienie w zegarkach, które od środka widzi tylko zegarmistrz podczas serwisu i to raz na 7-10 lat.
 5. Mie bardzo rozumiem w jakim celu? Interesuję się Damasko od jakiś 12 lat i pierwszy raz widzę aby ktoś go otworzył.
 6. Trochę zależy od budowy nadgarstka, to bardzo indywidualna sprawa. Jednak 17cm to mały nadgarstek i 47mm będzie wyglądać jak te zegarki Diesla co są jak mega patelnie Wszystko kwestia preferencji. Sam mam 17cm i 44mm to jest tragedia. Tylko jedna wersja jest w granicach akceptacji i to z dużym naciąganiem
 7. pisar

  Kupię GW-5000.

  A czym się różnic nowa od starej? Nawet nie wiedziałem, że mam już starą
 8. pisar

  PAM112

  Gdyby komuś się znudził staruszek 112 to proszę o kontakt
 9. Do sprzedania nowy smartfon LG K22 2/32GB Dual SIM LTE LM-K200EMW Titan. Smartfon jest nowy i nawet go nie włączałem. Dostałem w wymianie od operatora Orange przy przedłużaniu umowy. Nie ma oznaczenia o pamięci ale wydaje mi się, że jest to 32GB. W komplecie wszystko tak jak otrzymałem od operatora (pudełko, dokumenty, ładowarka, kabel oraz silikonowe przezroczyste etui. Może ktoś z koleżanek i kolegów potrzebuje, zanim wrzucę na popularne portale sprzedażowe. Moja cena: 400 350 300 zł + przesyłka
 10. pisar

  Buty

  YEEZY Slide to nazwa modelu. Potem masz nazwy kolorów różne.
 11. Mniejszą około 17 cm. Zależy co rozumiesz przez średnie nadgarstki...ja mam 17cm i to już nie wygląda ok Bzdura powtarzana staje się "prawdą"
 12. Otóż to. Sylwek mnie uświadomił w sobotę, że są mikro detale, które w przypadku chudorękich mają decydujące znaczenie. Mario: zobacz 42mm. Ty masz podobny nadgarstek do mnie i różnica 42 a 44 mm jest kolosalna na korzyść 42mm.
 13. Odkąd to zobaczyłem to mi przeszło na ten zegarek
 14. pisar

  Buty

  Zupełnie nie....jestem tylko sprytny Mega fajne te "Bondy" tylko gdyby nie to 007
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.