Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pisar

Użytkownik
 • Content Count

  2,075
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,248 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,741 profile views
 1. Dlaczego chamski od razu? Dla mnie to jest "pieszczotliwe" użycie słowa sk***iel
 2. Gratulacje. To są świetne zegarki. No i w końcu mamy 2 BVLGARI na forum 🤝
 3. Fajne indeksy godzinowe...takie zajumane od Rolexa 1:1 ---> (edit: AirKing & Explorer, od nich zajumane jak co)
 4. Hmmm nie znam całej sytuacji ale wygląda mi to jak urabinie klienta na zakup tego co ma w targecie pan sprzedawca Pisanie o Tudorze "lekka kicha" to mocne przegięcie a zwłaszcza w kontekście kupowania Longinesa za Tudora.
 5. Tez mnie to dziwi od dłuższego czasu. Tym bardziej, że indeksy w SUBie są głębokie i jest teoretycznie miejsce do nalania lumy. Różnica jest dla mnie kolosalna. Jak jadę autem w pogodny dzień i wjeżdżam do garażu podziemnego to Seiko czy PAM, dosłownie poraża świeceniem i wali po oczach jeszcze kilkanaście minut później gdy wejdę do domu. Rolex po minucie od wjazdu do garażu, jest bledziutki.
 6. Balla tu nie ma co mieszać. Inna technika świecenia.
 7. Chyba nie do końca. przecież powierzchnia kreski na indeksie w PAMie jest porównywalna, jeżeli nie mniejsza, niż w Rolexie. Mnie to mega zastanawia jak taki gigant jak Rolex z takimi środkami finansowymi, nie potrafi poradzić sobie z lumą. Miałeś PAMa to sobie przypomnij co to znaczy świecenie
 8. Piękne zdjęcie! ładnie świeci...szkoda tylko, że tak słabo i krótkow Rolexach. Swoją drogą to mnie bardzo zastanawia dlaczego nie potrafią zrobić lumy, która daje niczym reflektor, tak jak to umie Panerai i Seiko 👌
 9. Dla mnie biała nokautuje każdą inną. A jak chce luksusu to kupuje sobie złote monety
 10. Stary kompan po kilku miesiącach przerwy
 11. No i o to chodzi aby nosić i nie wnikać. Wzór 🤝
 12. Pięknie dotyrany (pozytywnie) Ex 👌 Myślę, że możesz startować do konkursu na noszonego Rolka z kolegą @szuwi 😋 W sumie to fajny byłby konkurs pokazujący najbardziej dojechane Rolki.
 13. Tu raczej nie ma niczego związanego z wytrwałością. Zamawiasz, zapominasz, dzwonią, odbierasz. Proste
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.