Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dlxp

Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem okazyjnie tego atlantica,czy ktoś mi powie czy ta tarcza jest oryginalna czy po renowacji .W sumie kupiłem kota w worku bo nie wiem co j siedzi w środku .Dzięki za odpowiedzi .

 

115c6f967f6f3871med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka mała i niezbyt wyraźna, ale wydaje mi się, że tarcza w oryginale. Natomiast wskazówki budzą moje wątpliwości. Chociaż różnych odmian atlantików było naprawdę dużo, więc może były i takie montowane.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda na "starą". Jeśli ktoś tak jednak renowuje tarcze - to ja się zapisuję w kolejce.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-6402-0-21494500-1331642720.jpg

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tarcza wyglada OK, na oryginalna, zdjecie w lepszej rozdzielczosci pomoglyby.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zawahałem nad wskazówkami, ale chyba sa OK.Tutaj Atlantic z kolekcji naszego Starego:

 

No to najprawdopodobniej wskazówki oryginalne. Teraz mi się kojarzy, że chyba podobne mam w moim Jet Super, ale zegarka nie mam pod ręką. Sprawdzę w wolnej chwili


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to oryginalny model z lat 70-tych super de luxe troszeczkę rzadziej spotykany na aukcjach ale moim zdaniem lepszy niż oryginal w środku siedzi mechanizm UNITAS 6300 http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?11&ranfft&139&2uswk&Unitas_6300 tylko oczywiście koloru złotego ,wskazóweczki ma mieczowe.... chyba ładniejsze niż te z lat 80-tych nie ???? pięknie chodzi a co do tarczy to jest oryginalna i jak powiedział Tarant gdyby ktoś tak restaurował tarcze sam bym oddał kilka moich atlantików <_<

Bardzo fajny zegarek znakomicie leży na ręku świetny zakup gratuluję nie będziesz żałował jak o niego zadbasz to jeszcze sporo Ci posłuży, bo przyzwoicie trzymają czas....


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne za odpowiedzi ,bo już się wystraszyłem że coś jest nie tak z tym zegarkiem .Teraz tylko czekać na paczkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.