Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sąsiad

Rosyjski Pilot i prawda historyczna?

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze zależy jaka była cena, już nawet niezależnie od tego co oni tam pisali w opisach. Bo jakby cena była "dobra" takiego wynalazku to i ja chętnie bym zakupił taki lub podobny klimatyczny składaczek <_<


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztowały od kilku setek wzwyż (koszty malowania, kopert etc. + same werki remonty no i zysk) - za(miast) takiego "odnowieńca" mozna spokojnie kupić dwa oryginalne kirowy w ładnym stanie.... tylko trezeba poszukać.

Jesli cena kilkuset złotych/usd jest akceptowalna to warto poszukac wsód współczesnych (lub kilkuletnich) rosyjskich zegarków - da się znaleźc taką stylistykę bez głupot na tarczy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voli - tak off fajny ten poljocik co go na aukro strzeliłeś <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się taką maszyną.

 

Fajna maszyna, sam oglądałem z zainteresowaniem niedawno te Burany bo przypominają pierwsze Kirowy i wyglądają ruskowojskowo. Mogło by nie być tej gwiazdy na tarczy B)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy we właściwym wątku, jeśli narozrabiałem to proszę o przeniesienie gdzie trzeba, ale chciałbym się szanownego grona poradzić. Zamiaruje kupić POLJOTA w stylu lotniczym i na palcu boju :rolleyes: zostały te dwa modele z powodu ceny, a i z pododu, że mi się podobają, choć nie przeczę są ładniejsze lotnicze, ale budżet ograniczony. Zegarek musi mieć datownik, rozmiar max 43mm. Wolał bym automatic, ale to nie warunek ostateczny.

Jeden ma mechanizm POLJOT 3133 poniżej w linku

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pilot-chronograph-matowy-p-1212.html?cPath=136_116

albo ten na ETA 2824

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/poljot-automatik-43mm-p-1215.html?cPath=134_87

Który werk Waszym zdaniem jest lepszy, trwalszy, mniej zawodny, no i ma dokładniejszy chód ?

Dziękuje z góry za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwa zupełnie różne mechanizmy - manualny chronograf i zwykły automat. W Etach lubią wysiadać koła automatu, tak więc tego mechanizmu nie polecam.

3133 to trwały, dobry i sprawdzony mechanizm, a poza tym według mnie rosyjski zegarek powinien mieć rosyjski mechanizm. Ja brałbym chronografa.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwa zupełnie różne mechanizmy - manualny chronograf i zwykły automat. W Etach lubią wysiadać koła automatu, tak więc tego mechanizmu nie polecam.

3133 to trwały, dobry i sprawdzony mechanizm, a poza tym według mnie rosyjski zegarek powinien mieć rosyjski mechanizm. Ja brałbym chronografa.

Dzięki. Przyznam szczerze, że kieruję się wyglądem i wytycznymi które wcześniej napisałem, czyli wielkość max 43mm, datownik, cena około 1000zł. Czy manual czy automatic to już zaczyna nie mieć znaczenia, choć jeszcze wczoraj szukałem tylko automatica :rolleyes: Wolał bym aby nie miał czarnej koperty. Jak statystycznie z dokładnością chodu w POLJOTACH 3133 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.