Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzywy

Zegarek z filmu "Spy game"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio miałem przyjemność (po raz kolejny z resztą) oglądnąć film "Spy Game". W każdym razie nałożyło się to z moimi poszukiwaniami w sferze zegarków. Od pewnego czasu coraz bardziej się tym interesuję i widzę sam po sobie jak w miarę 'pojmowania tematu' zmieniają się gusta ? można by powiedzieć, że krystalizują się. No, ale do rzeczy - chodzi o zegarek jaki nosił jeden z głównych bohaterów we wspomnianym filmie (Tom Bishop).

Częścią charakterystyczną jest na pewno pasek, ale podoba mi się również prostota samego zegarka. Nie narzuca się sobą, ale jednocześnie ma swój niepowtarzalny charakter. Chciałoby się powiedzieć, że robi swoje po prostu :(

 

Chciałem Was prosić o pomoc w ustaleniu co to za zegarek. Przeszukałem pół internetu, ale odpowiedzi nie znalazłem... Na pewno macie większe pojęcie w tym temacie ode mnie, a i ilość zegarków z jakimi się stykaliście myślę, że też nie jest mała - może wśród któregoś z nich ktoś widział podobny / spotkał się z takim / a najlepiej - wie co to za zegarek.

 

Poniżej kilka klatek z filmu, które udało mi się zapisać. Wybrałem tych kilka najlepszych. Jeżeli byłaby potrzeba, to jeszcze kilka zamieściłem pod poniższym linkiem:

 

http://www.przeklej.pl/plik/spygame-zip-0025o32q65a5

 

 

post-34571-0-28351400-1331808687.jpg

 

post-34571-0-43285200-1331808689.jpg

 

post-34571-0-63130700-1331808691.jpg

 

post-34571-0-63246500-1331808698.jpg

 

 

 

I coś zamiast wstępu

Już od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka, który - mam nadzieję - będzie mi służył przez długie lata (a może nie tylko mnie :(. Póki co czytam, oglądam, spędzam czas przeczesując fora... Jest to mój pierwszy post i myślę, ze nie ostatni, bo temat naprawdę wciąga. Z tego co widzę, atmosfera na forum jest bardzo przyjazna, więc tym bardziej miło mi do Was dołączyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - moje niedopatrzenie.

Jak szukałem miejsca na ten temat, jedyną alternatywą wydało mi się 'Zabawy i konkursy', no ale bez przesady :D Tamtego tematu po prostu nie zauważyłem.

 

W takim układzie pytanie kieruję tam gdzie powinno być od początku, a tutaj, żeby nie wiało pustką - może komuś przychodzą na myśl jakieś podobne modele? Gdyby były jeszcze mechaniczne z ręcznym naciągiem to już w ogóle... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.