Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kjurek

zegarki G - ze stanów

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem nowy na forum i przymierzam się do GW-9200 i w zwiazku z tym mam pytanie czy zegarki na stany są takie same jak na europę bo przyznam ze cena 629 zł :) polskich za GW-9200 do ceny ok.420 zł :) w stanach to przepasć cenowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym, chociaż czasami w opisie jest błąd i wystawiają wersję bez Wave Ceptor jako wersję z WC i pamiętaj że do ceny zegarka dochodzi wysyłka VAT i cło, więc cena może już nie być taka atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym nie ma problemu znaczy sie z cłem i wysylką znajomy mi go przywiezie ale czytałem gdzieś na forum że komuś nie działał wave ceptor i mu sie godzina cały czas przestawia ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Jesli beda ustawione poprawnie: strefa czasowa, DST na AUTO oraz nadajnik na G77 to wszytko bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj, bo ZIBI może ci wytoczyć za to proces! B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj, bo ZIBI może ci wytoczyć za to proces! B):)

 

A uzasadnią to działaniem szkodliwym dla wizerunki marki i niezgodnym z polityką cenową jedynego słusznego dystrybutora. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje zegarki jakie mialem oprocz pierwszego pochodzily z tamtego kontynentu is a takie same jak te w Europie. Co do WC to sprawa wyglada tak, ze wiekszosc G z WC to dual band i lapia tylko sygnal z nadajnikow US i Japonii albo tylko z US. Te z multiband 5 lub 6 sa drozsze.

Jak kolega bedzie Ci przywozil to niech najlepiej zalozy na reke albo trzyma w bagazu podrecznym ale bez opakowania i papierow.

 

Kurde za te porady to mam jak nic 10 krat od NETRUNNERA B)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Brand Manager jak przeczyta ten temat to wysle link do prawnika Zibi w wiadomym celu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde za te porady to mam jak nic 10 krat od NETRUNNERA

 

Nie wiem, jak rozpatrzy to sąd, ale na pewno jesteś o -10% zniżki w plecy w salonach Time Trend B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne nie? Ciesze sie ze macie chlopca do bicia. To zawsze jednoczy ludzi...

 

riseman zawsze ma 6 zakresowy wave ceptor.

zegarek dobrze ustawiony nie bedzie sie przestawial.

tyle ze wciaz jest czesc kolekcji ktora potrafi w stanach dzialac tylko z 1 lub 3 nadajnikami, a w europie sa w ofercie 5 lub 6 zakresowe takie same modele. Wtedy sprowadzony bedzie dzialal jak zwykly kwarcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne nie? Ciesze sie ze macie chlopca do bicia. To zawsze jednoczy ludzi...

 

1. Nasze wypowiedzi maja charakter ironiczny (przynajmniej moja).

2. Sam jestes sobie winien, moze za bardzo przejales sie rola.

 

Dlaczego w prawie kazdej Twojej wypowiedzi jest straszenie, grozby i naklanianie do kupowania tylko od Twojej firmy.

Wszyscy rozumiemy, na czym polega Twoja praca ale w prywatnych postach moglbys sie od tego powstrzymac albo dopisuj, ze to post sponsorowany przez ZIBI lub dopisz kim jestes i gdzie pracujesz.

Zdajesz sobie sprawe, ze Twoje wypowiedzi jesli nie dotycza danych technicznych zegarkow nie sa obiektywne?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze wciaz jest czesc kolekcji ktora potrafi w stanach dzialac tylko z 1 lub 3 nadajnikami, a w europie sa w ofercie 5 lub 6 zakresowe takie same modele. Wtedy sprowadzony bedzie dzialal jak zwykly kwarcowy.

Bzdura. I w sumie nawet nie chce mi sie brnac w taka dyskusje. Biorąc pod uwagę Twoj interes jest to po prostu wyssane z palca, oczywista bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak multiband to multiband. Nie ma opcji żeby Riseman kupiony w USA nie działał poprawnie na DCF77 albo MSF60. Chyba że ma jakąś wade fabryczną.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och jej. Czy naprawde jak cos ja pisze to znaczy ze jestem klamca i celowo wprowadzam wszystkich w blad dla wlasnego zysku?

 

Moje wypowiedzi sa subiektywne i choc zgodne z tym co pewnie chcialoby Zibi, to jednak prywatne. Ja prowadze Casio w Polsce i ja mam najblizszy kontakt z producentem. Dzialam we wlasnym interesie, a on polega na tym, ze zalezy mi na tej marce, bo jestem wielkim jej fanem od zawsze. Nigdy nie krylem kim jestem i gdzie pracuje. Wlasnie dlatego tu jestem bo chce miec kontakt z klientem koncowym, a nie tylko prowadzic marke na podstawie tabelek w excelu.

 

 

Powtarzam ze sa zegarki ktore w USA maja inne odbiory sygnalow niz wersje europejskie.

 

WV-200E - bardzo popularny podstawowy wave ceptor z 20 atm. wodoszczelnosci.

Na europe wychodzi jako multiband 5 bez chin. Na USA wychodzi jako dwuzakresowy na USA i UK, co w Polsce najczesciej nie dziala.

Moglbym wymienic jeszcze kilka modeli. Wystarczy porownac numery montowanych modulow.

 

Wydaje mi sie ze teraz Stfraw powinienes odwolac swoje oskarzenie, w ktorym akurat Ty probujesz wprowadzic w blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że użytkownik chcący mieć działający sprzet w polsce powinien kupić "Na Europe" który wyszedł "jako multiband 5 bez chin". A nie dwuzakresowy na USA i UK.

 

Można myśleć że zegarek dwuzakresowy na USA i Japonie będzie działał również z nadajnikiem UK bo sygnały USA i UK są na tej samej częstotliwości 60kHz. Jednak sposób ich kodowania się różni przez co zegarek na USA takiego nie rozkoduje.

 

Kolega w temacie pytał się czy Riseman kupiony w Stanach będzie inny niż ten kupiony np. w Polsce. Odpowiedź brzmi: Nie.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.