Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ferdek3318

Longines Aviation L2.619.4.73.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów

Właśnie wylicytowałem ten zegareczek

http://allegro.pl/longines-automat-szafir-39mm-box-jak-nowy-bcm-i1405806398.html

Sprzedającym jest p. Mariusz (kono32)polecany na forum. Nie mam żadnych podejrzeń, ale na zegarek nie ma żadnych dokumentów. Model nie jest popularny w Europie i występuje wyłącznie na stronach japońskich, pisanych krzakami. Czy mogliby Panowie znający się na Longinesach wyrazić swoją opinię? Bardzo proszę i z góry dziękuję.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny i kupiony w dobrej cenie. Kono32 to sprawdzony sprzedawca (i chyba też forumowicz) i jestem przekonany, że ten Longines jest w pełni zgodny z opisem :)

Na fotkach nie widać, żeby cokolwiek było kombinowane, a przecież są bardzo dokładne.

 

Pozdrawiam!


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny a sprzedawca bardzo uczciwy miałem jakiś czas temu kontakt iwszystko zakończyło się pozytywnie


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek dojechał do mnie dziś, w błyskawicznym tempie. Wszystko tak, jak w opisie. Koledzy forumowicze nie mylą się. Pan Mariusz jest godnym polecenia sprzedawcą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie jak zegarek sie sprawuje bo identyczny pojawil sie na allegro u tego samego sprzedawcy , niestety nie potrafie doczytac numerow

 

http://allegro.pl/longines-automat-szafir-39mm-box-idealna-maszyna-i1472370121.html

 

poz/jarek

 

witam

to dokładnie ten sam LONGINES ...uprzedzając pytanie już Ci wyjaśniam dlaczego zaś się pojawił

..mieliśmy z nim mały problem ...a dokładnie ze szkiełkiem które to koledze ferdek3318 zarysowało się i okazało się że jest to minerał a nie jak stało w opisie szafir ...co z resztą było wielkim zaskoczeniem :) też dla mnie :) u mnie zegarek był ponad miesiąc ale tylko leżakował w etui

....po miłej rozmowie i wspólnych ustalaniach kolega podjął decyzję o zwrocie zegarka ( choć jak mówił nie była to łatwa decyzja bo zegareczek jest naprawdę fajny i był zakupiony w przyzwoitych pieniążka no ale mineralny szafir przeważył szlę ) i zwrot stał się faktem dokonanym :)

uprzedzając kolejne pytanie .. odpowiadam ...TAK teraz szafir jest już OK ...i zegareczek w ten sposób wskoczył ponownie na allegrogo

 

myślę że jak trzeba to kolega ferdek3318 w pełni może to potwierdzić

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

to dokładnie ten sam LONGINES ...uprzedzając pytanie już Ci wyjaśniam dlaczego zaś się pojawił

..mieliśmy z nim mały problem ...a dokładnie ze szkiełkiem które to koledze ferdek3318 zarysowało się i okazało się że jest to minerał a nie jak stało w opisie szafir ...co z resztą było wielkim zaskoczeniem ;) też dla mnie :) u mnie zegarek był ponad miesiąc ale tylko leżakował w etui

....po miłej rozmowie i wspólnych ustalaniach kolega podjął decyzję o zwrocie zegarka ( choć jak mówił nie była to łatwa decyzja bo zegareczek jest naprawdę fajny i był zakupiony w przyzwoitych pieniążka no ale mineralny szafir przeważył szlę ) i zwrot stał się faktem dokonanym :)

uprzedzając kolejne pytanie .. odpowiadam ...TAK teraz szafir jest już OK ...i zegareczek w ten sposób wskoczył ponownie na allegrogo

 

myślę że jak trzeba to kolega ferdek3318 w pełni może to potwierdzić

 

pzdr

W pełni potwierdzam słowa p. Mariusza. Do dziś żałuję zwrotu. Nie licytowałem powtórnie, bo zamówiłem w międzyczasie (i już nabyłem) coś innego. Życzyłbym sobie mieć zawsze do czynienia z takimi solidnymi i uczciwymi sprzedawcami. Panie Mariuszu serdecznie pozdrawiam, jestem pewien, że jeszcze kiedyś kupię od Pana zegarek, a koledze Jarkowi gratuluję godnej podziwu spostrzegawczości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.