Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jedrus_1989

longines

Rekomendowane odpowiedzi

Witam coż to za model ile moze byc wart i z którego roku pochodzi ?

Powiedzcie coś o tym zegarku

 

Mod. edit.

Zegarków nie wyceniamy.

post-35724-0-05856600-1297896179_thumb.jpg

post-35724-0-85604000-1297896187_thumb.jpg

post-35724-0-00944800-1297896210_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to Longines kal. 21.25 ale pewny nie jestem, powinno to być gdzieś nabite (koło balansu albo pod tarczą) i pochodzi z okresu 1907-1910.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to Longines kal. 21.25 ale pewny nie jestem, powinno to być gdzieś nabite (koło balansu albo pod tarczą) i pochodzi z okresu 1907-1910.

 

witam a co to oznacza? nie chodzi mi o dokładną wycene tylko czy np opłaca sie go oddać do czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a co to oznacza? nie chodzi mi o dokładną wycene tylko czy np opłaca sie go oddać do czyszczenia

 

Kaliber to jest typ mechanizmu oznaczany przez firmy (można powiedzieć model). A czy się opłaca dać do czyszczenia... hmm... do czyszczenia opłaca się dać w zasadzie każdy zegarek, no chyba że jest kompletnie zepsuty, a jeżeli chodzi o umiejscowienie Twojego zegarka w jakiejś klasie cenowej, to można powiedzieć, że firma jest prestiżowa i robiła swojego czasu świetne zegarki, a konkretnie ten jej zegarek jest średniej klasy. Przeszukaj aukcje, może znajdziesz ile kolekcjonerzy są gotowi zapłacić za niego lub za podobny zegarek Longinesa.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.