Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sokoleoko

tani chronometr-opinie i wskazówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że nie znalazłem "przywitaj się" - witam wszystkich !!!

 

Szanowni koledzy obecnie posiadam rzadki w kraju : " sekonda 3592 AKV" INNYCH SYMBOLI BRAK - ALE z racji wieku szukam taniego - o ile nie najtańszego chronometru, oczywiście w granicach rozsądku - oczywiście na pasku, czyli w miarę tani, z osobnym sekundnikiem ... i aby wyglądał jakoś.

 

Proszę o wskazówki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!czy poszukuje Pan chronometru z certyfikatem?tani to znaczy za ile maksymalnie? dla jednego tani to do 200zł a dla innego do 1000.. Zegarek bardziej sportowy czy elagancki?a co jeżeli chodzi o wodoszczelność? no i kwarc czy automatic?może być używany?z chronografem?Jeżeli chce Pan zegarek bardzo tani a przyzwoity to polecam firmę LORUS,najtańsze automaty to na pewno seiko(w granicach 700zł na allegro)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z certyfikatem?

Coś mam przeczucie, że Kolega nie poszukuje chronometru, tylko chronografu ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co Pan rozumie przez pojęcie chronometr?


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - Oj Panowie Późno pisałem i wdarła się omyłka "chronografu" czyli wg.mojej nikłej wiedzy w tej kwestii chodzi o dodatkowe wskazówki pokazujące datę, sekundy czy inne podobne .... moja sekonda posiada. dzień tygodnie,dzień miesiąca i godzinę w systemie 24, czyli klasyczny wskazówko-wiec+dodatkowe wskazóweczki.

 

Dodam że moja Sekonda zakupiona w UK za parę groszy chodzi już 4 rok,wskazania są niezwykle dokładne i jak zegarmistrz zobaczył to chciał odkupić bo mechanizm jest bardzo wytrzymały i podobno - jeden z najlepszych na rynku, tylko praktycznie nie naprawiany.

 

Ale że nie chcę go zniszczyć i dla odmiany chciałbym coś innego na pasku dlatego zapytałme was, bo znacie się na sprawie a ja nie chcę wydać na marne ciężko zarobionych pieniędzy.

 

Jeżeli chodzi o cenę to w granicach 300 zł max, pasek, klasyczna koperta - chyba bardziej prostokątna tak dla odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma Pan kogoś w UK to tej propozycji nie pobije chyba nikt-zegarek accurist (angielska marka) w sklepach Argosu.Za 39 funtów(jakieś banalne 185zł) można nabyć taki oto chronograf który troszkę przypomina TAG HEUER Grand Carrera Calibre 17RS2 ;) (za 17000)Zegarki firmy Accurist są solidne i niezawodne a do tego dokładne(mam jeden już 18lat i jeszcze tyka!)pozdrawiam

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2838304/Trail/searchtext%3EACCURIST.htm

To najlepszy zegarek w tej cenie(do 300zł) jaki widziałem a widziałem wiele..


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra propozycja, niestety już nikogo nie mam w UK i zostaje tylko PL. Dodam że swoją Sekondę właśnie zakupiłem w Argosie.

 

Oglądam właśnie Allegro i jest potwornie drogo, a wybór niezbyt wielki, albo bardzo drogie albo chińskie badziewie, lub standardowo Casio serii Ediffice, fajne, ładny design ale brak im tego czegoś, gdyby ktoś coś znalazł to proszę o link. Planuje zakup w ciągu całego następnego półrocza - więc czasu sporo i na pewno coś trafię oczywiście z waszą pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accuristy z UK wystawiają też nasi rodacy na Allegro. Wystarczy poszukać, albo zadać pytanie komuś, kto wystawia inne rzeczy stamtąd. Cenowo wyjdzie z pewnością bardzo opłacalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accuristy z UK wystawiają też nasi rodacy na Allegro. Wystarczy poszukać, albo zadać pytanie komuś, kto wystawia inne rzeczy stamtąd. Cenowo wyjdzie z pewnością bardzo opłacalnie..

Accurist o którym pisałem wcześniej był w sprzedaży na allegro jakiś czas temu (sprowadzony z UK)za 550zł!troszkę wygórowana cena..


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie za waszym namysłem popytałem się allegrowiczów n/t wysyłki z Argosa do "Poland" przy jednej sztuce lub 2, po mimo ze i tak wysyłają do Polski odpowiedź brzmiała "nie zawracaj gitary" a tam gdzie powiedzmy się godzili to cena była 2,5-4X wyższa więc mit obalony.

 

Panowie z waszą oczywiście pomocą szukamy zegarka (prostokąt) z paskiem który jakoś wygląda (aby nie było wstydu) z malutkimi wskazówkami .....

 

Gdyby ktoś coś trafił na Allegoro to proszę o link w ostateczności kupie Casio (bardzo bym nie chciał)wole coś oryginalnego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.