Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

ale czy fake ? jak dla mnie nie . Nie widzę do czego można by się przyczepić. Tarcza w porządku , grawer też, liczba ząbków na bezelu też się zgadza, szerokość wcięć na klucz też okej, napis na bransolecie odpowiednio szeroki, numery są . Nie wiem , chyba , że czegoś nie dostrzegam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek wygląda ok ale ten wpis Gwarantuję 100% satysfakcję z zakupionego przedmiotu lub zwrot pieniędzy,

ten tekst ciągle piszą przy sprzedaży podrób.

do tego zero wpisu że zegarek jest oryginaly,a zdjęcia zawsze mogą być zapożyczone ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym brak ceny minimalnej , aukcja od złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek wygląda ok ale ten wpis Gwarantuję 100% satysfakcję z zakupionego przedmiotu lub zwrot pieniędzy,

ten tekst ciągle piszą przy sprzedaży podrób.

do tego zero wpisu że zegarek jest oryginaly,a zdjęcia zawsze mogą być zapożyczone ?!

 

 

Można poprosić sprzedającego o zrobienie zdjęć zegarka z godziną którą Ty sobie wymyślisz. Zawsze to zmniejsza szanse na to że gość "pożyczył" sobie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wygląda jak oryginał.Nie zauważyłem żadnych różnic między swoim egzemplarzem.

Aż sam jestem ciekaw jak potoczy się aukcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pisać do gościa o wszystkie wątpliwość i zobaczymy co powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poprosić sprzedającego o zrobienie zdjęć zegarka z godziną którą Ty sobie wymyślisz. Zawsze to zmniejsza szanse na to że gość "pożyczył" sobie fotki.

To chyba najlepsza opcja, ciekawe czy się dostosuje do prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym brak ceny minimalnej , aukcja od złotówki.

To akurat bardzo dobry chwyt, który daje na allegro bardzo pozytywne dla sprzedającego rezultaty.

 

Też nie widzę nic niepokojącego ale...... żadne zdjęcie nie jest "konkretne" albo pod kątem albo z daleka i jeszcze jedno co powinno zapalić pomarańczową lampkę nie ma papierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne chwilowo 6k i myślę właśnie o takiej PO. Niestety, sprzedający ociąga się z udzielaniem odpowiedzi na pytania, stąd to publiczne zapytanie. Do jakiej kwoty warto ten zegar licytować?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bez moźliwości odbioru osobistego i oglądnięcia na miejscu wogóle bym tego nie licytował...Nawet nie ma 100% pewności że to jego zdjęcia.

Brak dokumentów.Itd,itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob to co kolega napisal Ci wyzej. niech zrobi zdjecie na rece z konkretna godzina. ja czesto jak licytuje cos drozszego wymagam zeby zrobiono mi zdjecie przedmiotu w jakichs konkretnych warunkach. jak dotad nie zawiodlo mnie to. wartwo zwrocic uwage ze kupujesz bez mozliwosci odbioru osobistego od uzytkownika ktory posiada tylko 8 komentarzy. niby pozytywnych no ale ciut za malo wg mnie.

 

jezeli przesle Ci jakies zdjecia warto otowrzyc je w programie graficznym i popatrzec kiedy i czym byly robione. w ten sposob mozna sie zorientowac czy nie sa one z neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed świetam Bożego Narodzenia kupiłem u uźytkownika który miał 300 pozytywów...samych..towaru nie dostałem..oszukał na pewno ponad 300 ossób za jednym zamachem..także...

Tak czy siak poproś o paczkę pobraniową z możliwością otwarcia przy kurierze jeśli wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.