Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Konstantinov

Barclay

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam,ze na podstawie tego zdjecia nikt nie udzieli Ci odpowiedzi.Zrob dokladne zdjecie zegarka i mechanizmu.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie można sobie przybliżyć w prawym górnym rogu (zdjęcia) a jak na razie nie mam niestety możliwości zrobienia lepszego zdjęcia. a co do robienia zdjęcia mechanizmu...to trochę się go boje otwierać bo nie znam się na zegarkach i nie chciał bym go uszkodzić albo coś :/(chyba ze mi ktoś opisze jak mam to zrobić dokładnie i DELIKATNIE ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis kwarc z datownikiem, i tyle...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo..."mila" odpowiedz. Dla ciebie to jakiś tam kwarc a dla mnie to ważny zegarek który ma duża wartość sentymentalna i tyle... :) z reszta to ze jest to kwarc to ja wiem i nie o taka odpowiedz prosiłem. Wiesz coś o tej firmie ?? wiesz coś o samym zegarku typu ile możne mieć lat? skąd pochodzi ??

 

Mod:

 

Post poprawiłem, ponieważ tylko zniechęca do udzielenia odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
Dla ciebie to jakiś tam kwarc a dla mnie to ważny zegarek który ma duża wartość sentymentalna i tyle...

 

I niech tak zostanie.

 

zdjęcie można sobie przybliżyć w prawym górnym rogu (zdjęcia) a jak na razie nie mam niestety możliwości zrobienia lepszego zdjęcia.

 

No dobra, tylko co nam z tego zdjęcia?

 

Jeżeli ktoś ma tobie w czymś pomóc to:

 

Podejrzewam,ze na podstawie tego zdjecia nikt nie udzieli Ci odpowiedzi.Zrob dokladne zdjecie zegarka i mechanizmu.

 

jak na razie nie mam niestety możliwości zrobienia lepszego zdjęcia.

 

Nie ma problemu poczekamy.

 

a co do robienia zdjęcia mechanizmu...to trochę się go boje otwierać bo nie znam się na zegarkach i nie chciał bym go uszkodzić albo coś :/

 

Zaś my sie boimy aby nie wprowadzać cię drogi użytkowniku w błąd.

 

(chyba ze mi ktoś opisze jak mam to zrobić dokładnie i DELIKATNIE ;]

 

Na temat jak otworzyć dany zegarek było juz wielokrotnie pisane na forum,jeżeli tobie nie chce się trochę poszperać po forum czy też użyć wyszukiwarki, to nam tymbardziej się nie chce pisać któryś tam z koleji raz jak otworzyć dany zegarek(bo też ileż można w kółko to samo pisać).

 

Wyszukiwarka Forumowa i hasła które należy wpisać:

 

Jak otworzyć zegarek, jak zdjąc dekiel,czym otworzyć zegarek, czym zdjąć dekiel.

 

Proszę się dostosować do tego:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zadac-tutaj-pytanie-zeby-uzyskac-konkretna-odpowiedz/

 

a napewno pojawi sie odpowiedż która cię zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.