Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bromkur

Autentyk czy replika -Tissot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nieopacznie bez dłuższego zastanowienia na wygrałem dziś aukcję na all... dotyczącą modelu Tissot La Locle model T41.1.423.33 link: Tissot.Teraz mam mnóstwo watpliwości co do autentyczności tego modelu. Czy na podstawie tam zamieszczonych zdjęć można coś powiedzieć o jego autentyczności? Zastanawia mnie bardzo cena ostateczna, informacja o szkle mineralnym, zamiast szafiru. Może ktoś ocenić ten zegarek?

PS Czy ktoś się orientuje jak wyglądają ewentualne "sankcje" w momencie odstapienia od zakupu wylicytowanego towaru w tym serwisie? Dodam tylko że dziś po południu zawiesili gościowi konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć można oceniż że to podróba a nie replika.

Za płytki grawer na deklu, mechanizm zupełnie inny.

Jak nie przelałeś kasy, a sprzedającemu powiesili konto to wal śmiało negatywa.

Nie odpowie odwetowcem bo nie ma możliwości wystawienia komentarza jeśli konto wisi.

No chyba że mu odwieszą, ale jak zobaczą Twój negatyw to się mam nadzieję dwa razy zastanowią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chinolstwo" bez 2 zdań. Mam nadzieję że jeszcze nie zapłaciłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.