Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiterM

Strap of war (PAM)

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż... kolejny projekt obejmował pasek potraktowany odpowiednio przez "warunki bojowe"... a więc w ruch poszły ostre narzędzia, oliwka itp. Ważne, żeby nie przesadzić. Bo łatwo pojechać po bandzie! Ale chyba znalazłem to, czego szukałem. Nazwałbym to "overdistressed", ale "Strap of war" brzmi bardziej cool 8) I oto... mój "pasek wojny":

 

pam_war_04.jpg

 

pam_war_01.jpg

 

pam_war_03.jpg

 

pam_war_02.jpg


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to sie kiepsko komponuje z "czystoscia" zegarka ! Pilniczki, papier scierny i koperte tez upieksz to juz w ogole bedzie II World War Watch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czystość formy a czystość fizyczna to zupełnie dwie różne rzeczy... mam paski ganiturowe, mam raczej do t-shirta i jeansów, a teraz mam też do bojówek jak do lasu idę :)

 

EDIT: zresztą nie oczekuje zrozumienia... panerista juz tak ma, że na punkcie pasków ma delikatnie mówiąc narąbane w głowie :oops:


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: zresztą nie oczekuje zrozumienia... panerista juz tak ma, że na punkcie pasków ma delikatnie mówiąc narąbane w głowie :oops:

 

Spoko, jest jeszcze tych kilka tysięcy maniaków z podobnym odpałem, więc znajdziemy zrozumienie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porzadku ja tez to rozumiem tyle ze zasugerowalem ze zegarek jest za nowy do tego paska teraz. Zegarek tez postarz :twisted: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe miał ich juz tyle co mam pasków.. to może i jeden poświęcę :)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochaty_krzysio
post-0-0-04745900-1330518790.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.