Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana Steinhart - II tura zapisów / STAL

Rekomendowane odpowiedzi

lechu_wroc Jako zegarek to on mi się podoba, gdybym sam nie był zadowolony z projektu to nie pokazałbym go publicznie - jednak po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku że większość czasu spędziłby on w pudełku niż na nadgarstku. Po prostu wolę ?nudne? zegarki, raczej bez żywych kolorów :rolleyes: Tak czy inaczej nadal śledzę postępy, i mam nadzieję że po zobaczeniu zdjęć gotowego zegarka będę żałował decyzji :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem i mam cichą nadzieję, że będziesz żałował i ostanie się jakaś sztuka dla Ciebie z tych co zostały :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyneczka trafia do Jaszczura :)

 

Cholerny kolekcjoner jedynek... :D Ale serce ma dobre, to mu wybaczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ...

 

nie rozumiem dlaczego, po wersję czarną jest kolejka jak z poprzedniego ustroju, łącznie z rezerwowymi a stalowa jest jeszcze wolna...

rozumiem, że o gustach nie dyskutuje się,

 

ale praktyczność i zakładana ponadczasowość stali jest wysoce prawdopodobnie większa wink.gif

 

nikt nie chce ?

zobaczcie jakie to ładne

 

 

 

a że stronniczy nie jestem to dla porównania drugi równie ładny

 

 

 

cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka dla Ciebie :)

 

Po południu lub jutro z rana podeślę kod do zamówienia i instrukcję w jaki sposób dokonać przedpłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci właśnie kod zamówienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

... zostało siedem sztuk. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wezmę jednego,pierwszy wolny proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę tylko tak dalej i skończy się okazja na stalówki. Bardzo dobrze :(


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamawiam :(! Ale bardzo proszę o nr 16. Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

... zostało pięć sztuk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleza - PM :)

 

hir00 - PM :)

 

 

Chłopaki- jestem obecnie "wyjezdny" i mam dostępy tylko do bardzo cieniutkiego łącza. W najgorszym przypadku będę dopiero w poniedziałek więc jakby co to liczą się rezerwacje numerów w wątku. Dopiero na początku przyszłego tygodnia będę rozsyłał Wam indywidualne kody więc nie bijcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu podam kody i instrukcje do zamówień dla kolegi sleza i hir00 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zostały jeszcze wolne numery? Tak czy inaczej rezerwuję jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście jest lista zajętych/wolnych numerów - zerknij i napisz który Cię interesuje.

Na tym etapie obowiązują już konkretne deklaracje, nie rezerwujemy tylko bierzemy decydując się na zrobienie przedpłaty i zakup :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tematu masz listę rezerwacji, wolne numerki to: 19, 24, 26, 28,29.

Lechu był szybszy :rolleyes:


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tematu masz listę rezerwacji, wolne numerki to: 19, 24, 26, 28,29.

Lechu był szybszy :angry:

 

Biorę 19. Pozdrawiam i czekam na info- co dalej? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19stka Twoja :rolleyes:

 

Dziś po południu będę rozsyłał dalsze instrukcje oraz indywidualne kody do zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 to go. Rob spinaj się bo zabraknie dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pewnie czekają aż ktoś pokaże zegarek "na żywo" ;) W sumie się nie dziwię, choć z drugiej strony nie działamy przecież na ślepo- wiemy jak daleko idą modyfikacje, że da się ich dokonać i mamy grafikę mooocno zbliżoną do wersji produkcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć 24, 26, 28, 29 są wolne ?

Czy mogę wstępnie ale nie na 100% zarezerwować 24 ? Muszę jeszcze uzgodnić parę spraw finansowych z wiadomo z kim :)

Kupię jej kwiaty, czekoladki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to zaklepuję numer 29, to dzień moich urodzin.

W dodatku jestem spod Wodnika :)

 

PS

Cytat z innego wątku

PustyRZE- do Aquariusa będzie w zestawie pasek gumowo-skórzany do pływania (+ możliwość dokupienia bransolety jak pisał Łukasz). Cena skalkulowana na atrakcyjnym poziomie więc jeśli jesteś zainteresowany to spokojnie możesz się zapisać, zostało kilka sztuk w stali (DLC - nakład wyczerpany). Realizacja podejrzewam na jesieni, ale imo warto bo zestaw na bogato :)

Jeśli się zdecydujesz to zaklep sobie w wątku zapisowym numerek (liczy się kolejność zapisów w wątku, nie na PM). Jak wrócę z wywczasu za dwa tygodnie to podam dane do zrobienia przedpłaty (50EUR)...

 

Czyli czekam na potwierdzenie numerku a dane do przelewu po o powrocie z wczasów :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki:

 

JJ- 24 w rezerwacji dla Ciebi powiedzmy do najbliższego piątku, do godziny 20.00, jeśli będziesz się decydował na 100% wpisz w tym wątku potwierdzenie, bo po tym czasie numer się zwalnia i będzie mógł wziąć go ktoś inny.

Kup więc dobre czekoladki i jakiegoś badylka :)

 

Wojtku- 29 dla Ciebie, dane postaram się podesłać dziś, ale nie obiecuję bo pakowanie mam :) Jeśli ładnie się uśmiechniesz do Łukasza (SIRLUKE1) to powinien przesłać Ci dane, a jeśli nie to spokojnie, ok. 10 sierpnia podeślę ja.

 

Zostały więc na chwilę obecną 2 sztuki stalowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.