Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Calisia1

Amfibia-skracanie bransolety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pytanie raczej do posiadaczy amfibii.

Własnie dziś rano dotarł do mnie ,,czarny nurek".

Mam jednak problem z bransoletą,jest deko za długa.

Nie bardzo wiem jak ja zmniejszyć ,,wyeliminować zbędne ogniwa":)

Próbowałem ,,wciskać" boczne bolce, ale nic to niedało.

Powiem szczerze że z bransoletą SEIKO poradziłem sobie w 10 min, a tu taki wstyd...:)

Panowie, doradźcie.....:)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lester_87

Zegarmaister zrobi to szybko i tanio.Nie lepszy pasiorek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego !!! :)

Docelowo oczywiście , że będzie pasiorek, tylko jeszcze nie wiem jaki , Nato czarno-popielaty , czy po prostu grubo-skórny :)

Póki co musi się dotrzeć jakiś czas na branso....

Zobaczymy po tygodniu noszenia.

Kto wie czy nie pójdzie na kontrolne całościowe przesmarowanie , bo ponoć

coraz częściej wychodzą ,,suche " egzemplarze, a wymiana automatu mi się nie uśmiecha.

Pierwsza doba to + 23 s.

Chyba nie jest tragicznie :lol:


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybić bolce, tylko trzeba jeszcze wiedzieć, w którą stronę :). Poza tym, nawet, jak bijesz w dobrą - nie zawsze chcą wyjść. Czasme dochodzi do uszkodzenia ogniwek, bo nabijany bok wyłazi razem z bolcem. +23 sekundy to, jak na Amfibię, bardzo dobry wynik. Te zegarki są pod tym względem okropne :) Co do smarowania - nie zaszkodzi, choć jak zaniosłem moją Ministry (bo przestała chodzić już w pierwszym dniu), to majster tylko ją uruchomił i dalej nic nie robił, bo ponoć wyglada na dobrze nasmarowaną, zresztą, teraz pracuje już bez zarzutu.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pocieszenie.

A brasoleta,nie będę kombinował, zaraz pasiorek zamamwiam , Nato albo guma.....

Chyba jednak to pierwsze...:)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pocieszenie.

A brasoleta,nie będę kombinował, zaraz pasiorek zamamwiam , Nato albo guma.....

Chyba jednak to pierwsze...:(

Hej, i jak Amfibia, jest już jakieś nowe wdzianko? Nato? Guma? Jak sprawuje się mechanizm? Ja w mojej ministry również chyba 30 minut męczyłem się z bransoletą, ale udało się. Jedno, czego się nauczyłem, to: trzeba mieć porządny sprzęt do wybicia, dobrze sobie podłożyć ogniwka i mieć konkretny wybijak. Czyli, jeśli ktoś nie ma choć namiastki takiego warsztatu, to lepiej do zegarmajstra... :)

Moja amfibia bodajże 6 doba od nowych pomiarów +25 sekund - czyli 4,1 sekundy na dobe :) Fart...

Pozdrawiam Amfibiowców! Proszę o fotki wdzianka... ja też chyba jednak pójdę w nato - oliv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kolego:)

Ciesze się że dołączyłeś do naszego grona. Te zegarki mają coś w sobie...:)

Mój czarny nuras pojechał na urlop na oryginalnym żelastwie, nawet bez skracania, i daje rade :) (z takim luzem branso można chodzić)...

Amfe kupiłem z przeznaczeniem przede wszystkim na wakacje

tak że nie zdążyłem zamówić szaro-czarnego nato, ale to będzie raczej po powrocie nie uniknione...

Będę najprawdop. zamawiał w Russtime, ponoć przysyłają razem z teleskopami , tak że spoko...

Miałeś farta z mechnizmem, moja robi 25 s. na dobę , ale akurat w tym zegarku mnie to zupełnie nie przeszkadza.(tak ma być):(

Dużo lepszej dokladności wymagam od swoich innych zegarków, które noszę do pracy , i na inne okazje...

 

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/nato-nn05-pasiak-p-1130.html?cPath=140_70

 

lub grubszy

 

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/nato-strong-ns01-czarny-p-1361.html?cPath=140_70

 

daj znać w co swoja ślicznotke ubrałeś :)

 

 

 

Pozdr.

 

Seba


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj walczyłem z bransoletą mojej nowej Amfibii, żaden z bolców nie chciał się dać wybić. Wkurzyłem się, wziąłem śrubokręt, rozgiąłem te cienkie blaszki mocujące ogniwa do bolców, wyjąłem 3 ogniwa i zagiąłem spowrotem. Wiem że mało profesjonalnie ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.