Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szymi85

Pytanie o model zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Noszę się od jakiegoś czasu z zamierem kupna zagarka - jestem kompletnym laikiem w tych sprawach i nie znam się na tych arcydziełach. Dlatego chciałbym zasięgnąć Waszej opinii.

Zegarek najlepiej jakby był automatyczny, z bransoletą. Cena do 500zł.

Przeglądając rózne oferty, sklepy i aukcje natknąłem się na taki:

 

http://www.i-zegarki.pl/seiko-snk613k1-automatic-mandalay-p-30.html

 

Ja sam jestem w stanie wizualnie go tylko ocenić - bardzo mi odpowiada taki.

 

Jest on godny polecenia???

 

Dziękuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko 5 to bardzo racjonalne rozwiązanie jeżeli masz wąski nadgarstek, natomiast jeżeli szukasz czegoś o większej średnicy to warto dołożyć do 700-800 zł i porozglądać się za lepszymi automatami Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Tak się składa, że mam wąski nadgarstek - także chyba go wezmę :D

Szkoda tylko, że jego dostępność jest dość ograniczona - jeden sklep go ma w ofercie i czeka czekać jakieś 2 tygodnie.

Ale coż zrobić

 

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chce zakladac nowego tematu i zasmiecac forum pytaniami, ktore padaly juz wiele razy wiec bede kontynuowal w tym proszac o wyrozumialosc.

Szukam od jakiegos czasu zegarka na codzien ale w miare eleganckiego. Zauroczony kwarcowymi Eco Driveami przyszla pora na Seiko premier SNA585 p1. Jednak po lekturze forum doszedlem do wniosku, ze celujac w ten przedzial cenowy lepiej dorzucic troche grosza i sprawic sobie zegarek mechaniczny. Nieobeznany na temat mechanizmow zasypywalem sie pytaniami o rezerwe chodu. Zaczalem szukac posrod zegarko ze wskaznikiem rezerwy, premiera spb003j1, ktory przekracza dosc sporo moj budzet konczac na orientach CFD0F2B, CEZ05002B. A przeciez mial to byc zegarek do codziennego uzytku.

przechodzac do sedna. Moje poszukiwania po przeczytaniu tematu jednego z forumowiczow zakonczyly sie na modelu Seiko sarb045. Zegarek prezentuje sie pieknie. Jego niebieska tarcza, ciekawe wykonczenie koperty sprawiaja ze ten zegarek pasuje (przynajmniej wedlug mnie) idealnie do koszuli jak i na codzien. Dobry mechanizm 6R15 z wachnikiem nakrecajacym w dwie strony (poprawcie mnie jesli sie myle) i mozliwosc dokrecenia koronka(chociaz w tym mechanizmie CHYBA nie wychodzi mu to na dobre, znow poprawcie mnie jesli sie myle) sprawia, ze klopoty z zatrzymaniem znikaja. Jedynym minusem moze byc antyrefleks na szafirze, przynajmniej mnie troche to boli. Skontaktowalem sie ze sprzedawca w Japonii

i po doliczeniu podatku wyszlo 560 euro. I tu uslyszalem syczenie weza w kieszeni jako ze majac swoje 23 lata jest to niemaly wydatek. Czy waszym zdaniem przygladajac sie takim modelom jak SCVS003 (z jego zakupem moze juz byc problem choc zawsze mozna zapytac) lub SARB033 warto dolozyc troche ponad 100 euro i wybrac ten model. Jak sprawa wyglada z tym antyrefleksem, czy mozecie mi zaproponowac cos w tym stylu w podobnych granicach cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.