Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polet

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. Szukam czarnej tarczy do Majaka 16 kamieni werk 2602, 2603.
 2. Zegarek Majak, uszy 16mm, pasek NATO 18mm. Czy to ma jakiekolwiek szanse powodzenia? W galeriach widziałem kilka zdjęć użytkowników z szerszymi perlonami ale to trochę inna gęstość plecionki. Ewewntualnie czy możecie polecić jakieś paski Nato z sieci które nie byłyby ostre na brzegach i nie rozłaziły się po tygodniu?
 3. To hardlex czy akryl? Co innego piszą w specyfikacji co innego w ogłoszeniu.
 4. Rozważam zakup Majaka. Podobno serwisowany, dokładność chodu sprawdzana. Czy warte rozważenia? Jaki to kod werku?
 5. Tak jak mi się ten zegarek spodobał tak chyba zostałem wyleczony. Już ze 3 tygodnie temu widziałem gdzieś wpis, wtedy myślałem że żartobliwy że prawdopodobnie chińczyk oszczędził na oliwie, bo na czymś musiał. Zdaje się że to nie były żarty. Ciekaw jestem czy to odosobniony przypadek miałem kiedyś kitajca i złego słowa powiedzieć nie mogę dobrze wyregulowany, bez większych odchyłek.
 6. Tarczą do góry -47sek BErr 1,4ms Amplituda głownie 220* ze skokami na 245 i 208 koronką do dołu -47 B err 1,0 AMp 240* 6 oraz 3cią do góry zaczyna się kabaret. Na kilka prób w każdej pozycji są wahania od -80 do -700 sekund oraz B Err w okolicach 3,0 4,0 do nawet 7 m/s Dziś po 15 godzinach leżakowania tarczą do góry zgubił tylko 33 sekundy.
 7. Czy możliwe jest aby zbyt luźny ćwiertnik przepuszczał dziennie tylko 0,5-1,5 minuty. Przeważnie w godzinach popołudniowych( zbieg okoliczności lub nie. na podstawie 3 dniowej obserwacji) Przedwczoraj zauważyłem że po "utracie" czasu wskazówka minutowa nie trafia w indeks przy pełnej minucie. Wczoraj rano upewniłem się że ustawiam czas i wskazówkę minutową bardzo dokładnie wieczorem znów nie trafiała w podziałkę na tarczy a zegarek zamiast odchyłki dobowej standardowej ~-40sek/dobę stracił od południa 100 sek przy odchyłce dobowej -241sek
 8. A ta kapsuła wchodząca w atmosferę to "wskazówka" sekundowa? Jeśli dobrze widzę jest namalowana na jakimś akrylowym dysku umieszczonym ponad pozostałymi wskazówkami.
 9. Przepraszam. Od tego samego ogłoszeniodawcy co link wyżej. Czy ten łucz ma narysowane wskazówki? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-radziecki-lucz-mechaniczny-z-paskiem-CID87-IDTPdNP.html?isPreviewActive=0&reason=seller_profile&sliderIndex=0
 10. Ok. W takim przypadku faktycznie. Ja trochę spojrzałem na to pod swoim kątem, gdzie mam zamiar tego ruska, świadom wszelkich problemów z nieszczelnością i patyno-podatnością nosić na co dzień.
 11. Warto gdyby było wiadomo jaka jest odchyłka dobowa. W te nie wiem, nie sprawdzałem jakoś ciężko mi uwierzyć.
 12. Gdzieś wyczytałem że charakterystyczne dla nowych tarcz jest to, że w linii z liczbą kamieni i napisem jewels nie występuje w zasadzie żaden odstęp. I w sumie jak teraz poprzeglądałem po łebkach zdjęcia tych poljotów to w żadnych leciwie wyglądających nie ma tak zwięzłego napisu. Ale to tylko powielanie przeze mnie zasłyszanej "plotki".
 13. Niezłe dzieci kwiaty w tych lombardach. "ZEGAREK POLJOT 17 JEWELS STAN TECHNICZNY - PRAWDOPODOBNIE DO WYMIANY BATERIA." " Zegarek mechaniczny- Takema. Okazja!!!"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.