Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość tomly

Tuning Zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomly

Siema. Nie znalazłem w necie nic na temat tuningu zegarków. Wiadomo, że można od razu kupić sobie czasomierz za pół tysiąca, ale nie każdy przeznaczy tyle na zegarek. Ja mam tani zegarek Q&Q(model V474-007) i chcę go podrasować. CHodzi mi zarówno o tuning wizualny jak i mechaniczny. Jeżeli znacie jakieś strony WWW o tej tematyce proszę o linki.....i wszelkie inne wypowiedzi związane z tematem. Pozdrawiam

 

 

 

Wymiana tarczy, obszywanie itp. paska, malowanie teleskopów, bransolet.......POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i fajna tuba zeby ladnie tykal.....

 

Wybacz tomly ale to bez sensu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam jeszcze przyciął sprężyny, żeby był twardszy- w dowolnym tego słowa znaczeniu :)

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomly

Może faktycznie tuning mechaniczny w przypadku zegarków odpada, ale wizulany nie. Można sobie przyozdobić pasek itp. Ja ostatnio głowię się nad tym, jak zmienić wygląd tarczy. Jednym z pomysłów jest zdrapanie standardowej emalii aż do metalu i zrobienie kalkomanii na gołą tarczę i wtedy będzie luuzik. Co o tym sądzicie? Macie inne pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomly

Dzięki za radę, ale sprawa wygląda tak. Po pierwsze ja zegarek już mam. Po drugie nie mam zbyt dużo kasy na zabawy z nim, więc nadruk kalkomaniowaty na tarczy to raczej najlepszy(bo najtańszy) pomysł.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o zrobienie czegoś z tarczą, bo reszta już zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doloze swoje pytanie do tego tematu.

 

Czy istnieja zaklady zegarmistrzowskie, w ktorych nakladaja warstwe Super-Luminova na wskazowki i indexy?

Przydadza sie adresy, najlepiej wroclaw.

Dzieki

Pozdrawiam, Wojtek


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ja ja wiem (to ze Shreka) jak tuningować zegarki, aby były najszybsze na świecie :)

 

 

Zibi

"Oferta na zegarki z logo nie jest kierowana do klientów detalicznych/indywidualnych."

 

AM


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES

Na tarczach starszych, rosyjskich zegarków, widywałem okolicznościowe kalkomanie. Może coś w tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, na allegro jest koleś który sprzedaje stare szwajcary (doxy, tissoty, delbany i inne) z namalowanymi na tarczy buźkami hitlera i mussoliniego i innymi nazistowsko - faszystowskimi emblematami. Robi je prawdopodobnie sam, albo zna kogoś, więc może warto się z nim skontaktować w kwestii "tjuningu" zegarka? :) może się podzieli tajemnicą zawodową? :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.