Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ditomasso

Witam Tomek Małopolska NS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Tomek obecnie posiadam Tissot 1946 r automatic ,Camel 1992, Lorus'a Titanium no i Timex'a Expediton ,nie liczę Rolexa Submarinera(na pewno nie oryginał) ale z automatycznym naciągiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, masz fajną kolekcję zegarków, czekamy na jakieś foty twojej kolekcji a w szczególności tej podróby Rolexa (oczywiście tylko w celach edukacyjnych i w odpowiednim dziale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ditomasso, a ten "rolek" to Ci po co? Do śmieci z nim.

Master Zander, skoro już wiemy, że to podróba, to po kiego grzyba nam jakieś fotki? Nie potrzebujemy się edukować. Podróba to podróba.

 

Witaj na forum :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby mnie źle zrozumiano bo ja również brzydzę się podróbkami, wolę kupić taniego ale oryginalnego Perfecta niż jakąś podróbę. Najlepiej przepuść tego Rolexa przez imadło a zyskasz szacunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę kupić taniego ale oryginalnego Perfecta niż jakąś podróbę.

I słusznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi "rolka" no gdyby umiał mówić......a pozatym ma przecież automatyczny naciąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.