Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Master Zander

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Przytrzymujesz dłużej w wolnym punkcie ekran aż wyskoczy Ci zmniejszony ekran pulpitu a na dole masz "ust. ekranu głownego" i klikasz. Otwiera Ci się kolejne menu, u mnie 2 i 3 pozycja od góry to "siatka ekranu startowego" a następna "ekranu aplikacji" w których zmienia się liczbę i układ ikonek.
 2. Ale zauważcie że niebieska jest tak piękna tylko wtedy jak prezentuje ciemne barwy, czarna ma tak non stop. Kolego krisp1 powiedz mi czy Twoja Omega przez te 7 lat była już w serwisie?
 3. Wszystkie swoje zegarki kupiłem przez Internet bez wcześniejszej przymiarki i tylko SKX miał nierówno osadzone wskazówki. SMPC też trafiła mi się idealna. No risk, no fun.
 4. Myślałeś o jakiejś kamerce, takie nagranie chyba ciężko podważyć.....
 5. Panowie tylko nie mówcie że macie po kilka/naście drogich zegarków i nie macie ubezpieczenia.
 6. Panowie nie szukajcie drugiego dna, sam pół roku temu sprzedałem swoje 18 letnie auto, bardzo przyzwyczajam się do rzeczy
 7. Chłopaki bez spinki, taki żarcik. Konrad dobra robota!
 8. Już widzę jak te wszystkie Janusze i Mirki zamiast ściągać 20 letnie ople z Niemiec ciągną 20 letnie roleksy, zysk na pewno większy....
 9. Czerwona i niebieska fajna na lato, czarna też daje radę. Idealnie byłoby mieć wszystkie, ale mam lekkie opory przed wydaniem łącznie za 3 paski ponad 2k PLN.
 10. Było w tym wątku kilka razy że idealnie pasuje, zaraz poszukam...
 11. swierszczu świetne połączenie. Waham się czy nie kupić do swojej smpc Rubber B w tym kolorze, chociaż niebieski też by pasował.
 12. Skoro są ludzie którzy uważają że włączone światła w samochodzie w ciągu dnia ułatwiają określenie szybkości nadjeżdżającego samochodu z naprzeciwka to warto jest stosować ten przepis, choćby dla kilku procent kierowców. Sam tak uważam bo niestety "robię" dziennie kilkaset kilometrów i nikt u mnie w rodzinie nie nosi okularów i ja też nie muszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.