Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bolanty

Złota Moskwa

Recommended Posts

Może ktoś wie jaka jest aktualna rynkowa cena Popularnej radzieckiej złotej Moskwy tej 12,5 g złota 585,oczywiście dla kolekcjonera

Cena rynkowa uzależniona jest od ceny złota, użyj szukajki allegro - to najlepiej obrazuje aktualne trendy. Żeby ci ułatwić, ostatnio jedna poszła za ok 1100zł, przy czym był to ciekawszy model z lumą.

Miłego dnia!

Ceny Moskiew złotych 583 na giełdach staroci kształtują się od 1050 do 1200 zł - zależy od stanu, chodu i wersji tarczy z zachowaniem. Wersja ze zjazdu młodych jest tańsza niż ta ala krabowa.

Ceny Moskiew złotych 583 na giełdach staroci kształtują się od 1050 do 1200 zł - zależy od stanu, chodu i wersji tarczy z zachowaniem. Wersja ze zjazdu młodych jest tańsza niż ta ala krabowa.

Jeśli możesz to zobacz na Allegro jaką ja mam wersję,Jest tylko moja oferta napisz co sądzisz

No więc na alle. jest koperta ala Krab z tarczą ze zjazdu młodych ( białą), te z czarną tarczą są rzadsze stąd cena patrząc jako kolekcjoner - może być wyższa.

Podstawową wykładnią jednak w dniu dzisiejszym , niestety jest bieżący kurs 14'tki x waga koperty i koronki + pare zł za werk z tarczą.

Ja nawet troszę więcej bym dał ;-) a nowy Kolega JOZEFO odpowiedz ma praktycznie przed swoim postem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.