Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AndrewMD

ręczny z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić sobie pierwszy ręczny zegarek, najlepiej jakiś tani zegarek, żeby pasował do garnituru. Mam zamiar nosić go tylko w weekendy. Nie chcę wydawać dużo kasy dopóki nie będę miał oglądu na zegarek mechaniczny . Do tej pory zawsze miałem kwarcowe. Proszę o pomoc w celu doradzenia mi jakiejś używki w miarę ładnie wyglądającej. Czekam na odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy ci na dobrym wyglądzie do garnituru, to kupując używany przez internet zwróć uwagę na to czy zegarek nie ma wytartych złoceń (wytartego chromu)- trzeba uważnie badać i omijać te oferty, które mają słabej jakości zdjęcia. W razie wątpliwości pytać: sprzedawcy, a co do sensowności zakupu, kolegów na forum.

Oczywiście można szukać 100% stalowego.

Z tańszych do garnituru to rzeczywiście rosyjskie. Oprócz de luxe, to wśród setek modeli Rakiet i Wostoków też trafiają się ładne garniturowce. Droższe szwajcary są niekoniecznie od razu z technicznego punktu widzenia lepsze, ale za to mają napis Swiss made ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze jakiś polecicie z tutejszego bazarku ? A i jeszcze jedno, ten zegarek mechaniczny powinien być ręczny prawda ? Chodzi mi oto, że będzie używany praktycznie w weekendy i na ważne spotkania

 

Znalazłem to na allegro, już działa ;-), co o tym myślicie http://allegro.pl/poljot-17-kam-sprawny-w-oryginalnym-stanie-i1803228261.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.