Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AndrewMD

Użytkownik
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

About AndrewMD

 • Birthday 01/17/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zamość
 1. Pewnie Słyszeliście już o sytuacji na grupie czasoholików na fb. Powstało już parę teorii spiskowych. Jednak bardziej merytorycznie to trzeba sobie dzisiaj zadać pytanie co teraz i po której stronie się opowiedzieć, w której grupie zostać. Co o tym sądzicie co się wydarzyło.
 2. A takie coś podobne ale z mniejszą kopertą?
 3. Hej, czy ta strona wydaje się ok? Chciałem z niej zakupić jakiegoś orienta. Miał ktoś z nią kontakt? Wydaje się, że to oficjalny sklep. https://orientukraine.in.ua/
 4. Jak pierwszy raz popatrzyłem to po rocznym noszeniu raya bardzo się zdziwiłem patrząc na bezel. Wszystkie Mako tak mają taki odcień?
 5. Mój nowy nabytek, wśród w swoich.
 6. Jak tablet to pomyśl o Mancie 10 cali, bo nawet jak Ci ukradną to płakać nie będziesz. Kupiłem rodzicom dwa lata temu najprostszy model do internetu. Ma wejście na kartę SIM i microSD. Nie warto od niego wymagać magicznych rzeczy ale przeglądarka działa dobrze, filmy lecą. Sobie bym tego nie kupił ze względu na i potrzebną moc obliczeniową i ekran, który nie ma IPSu ale nawet jako GPS by się nadawał. Jeśli mają na nim lecieć bajki i istnieje obawa stłuczenia, zepsucia, kradzieży (dziecko zostawi w widocznym miejscu w samochodzie) to myśl, że byłby ok. Nie podaje modelu konkretnego bo chodzi mi bardziej o podejście co do ceny. Za chińczyka wydasz podobnie a gwarancja za granicą.
 7. Ja mam bransoletę do swojego ale mimo wszystko chciałem pasek. Mam swojego Raya na pilocie i naprawdę dodaje mu uroku. Szczerze mówiąc dzięki paskowi nagle zegarek nabrał i klasy wg niektórych. Każdy ma inne odczucia ale takie połączenie od razu chciałem. Tyle, że ten diver nei będzie raczej używany w wodzie. Mam też Citizena NY0023 i on jest na nato bond. I w tym przypadku ten zestaw się sprawdza jak najbardziej. Tak więc myślę, że zestaw "pasek + coś" też dużo zależy od tego jak będziemy używać sprzętu.
 8. Jak się odkuje to bardzo chętnie wrócę do rozmów.
 9. A teraz już u mnie. Dzięki Krygo
 10. Możecie doradzić gdzie wysłać do chromowania kopertę ze zwiezdy?
 11. Dostałem dziś taką zwiezde. Czy te kopertę można chromować? Pewnie kolejny post będzie gdzie to najlepiej zrobić bo mechanizm działa. Z jakiego okresu to zegarek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.