Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl Jaeger-LeCoultre Master Control

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazania dla 24 stref czasowych, smukłość i precyzja, wieczny kalendarz z 8-dniową rezerwą chodu. Tak najkrócej można opisać trzy trzy nowe zegarki Jaeger-LeCoultre.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Ultra Thin Moon absolutnie przepiękny !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 3 są rewelacyjne. Dla mnie odrobinkę (tak 1-2mm) za małe, ale i tak piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nasze łapki mogłyby mieć te 41mm, to fakt :D

 

Piękne zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mi podoba się Moon. Fakt, 41 mm byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie niezmiennie nie podoba się logo. Uważam, że jest źle z wymiarowane i psuje tarczę. Przy modelu z wiecznym kalendarzem można odnieść wrażenie, że zostało wciśnięte na siłę, a designerowi zabrakło pomysłu jak zrobić to lepiej. Po mistrzowsku z długą nazwą firmy radzi sobie Vacheron Constantin. Może designerzy z JLC powinni podpatrzyć jak genewska firma rozmieszcza wskazania na tarczy i logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niezmiennie nie podoba się logo. Uważam, że jest źle z wymiarowane i psuje tarczę. Przy modelu z wiecznym kalendarzem można odnieść wrażenie, że zostało wciśnięte na siłę, a designerowi zabrakło pomysłu jak zrobić to lepiej. Po mistrzowsku z długą nazwą firmy radzi sobie Vacheron Constantin. Może designerzy z JLC powinni podpatrzyć jak genewska firma rozmieszcza wskazania na tarczy i logo.

 

To prawda co piszesz. Dlatego zdecydowanie wybrał bym Moon Ultra Thin w nim wszystko jest idealne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.